0
dyned indirme linki

Açık 0 Cevaplar 18 Gösterim İnternet & Teknoloji

DynEd, dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere İngilizce dilini sıfırdan öğrenmelerine veya becerilerini ve dil bilgisini geliştirmelerine yardımcı olan İngilizce öğrenme ve İngilizce materyalleri alanında lider bir kuruluştur. DynEd, okul çağındaki öğrenciler için idealdir ve İlköğretim okullarında, Orta okullarda ve orta öğretimde ve sonrasında kullanılmıştır.

DynEd’in teknoloji destekli kursları, gençleri ve ergenliğe İngilizce dilini öğretmenin hızlı ve etkili bir yol sunmayı amaçlarken,% 60’a varan oranda akıcı olmalarını sağlar.

DynEd, öğretmenler ve eğitim ortamında bol tecrübeye sahip diğer profesyoneller de dahil olmak üzere dil uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından 1987’de kuruldu. O zamanlar DynEd ilk bilgisayar destekli dil öğretmeni idi ve bugün, yaklaşık iki yıl boyunca İngilizce dil öğrenmek ve öğrenmek için öğrencilere yardımcı olan türünün en iyi programlarından biri olmayı sürdürüyor. DynEd, yıllar içinde sayısız ödül kazandı ve Fransa, Türkiye, Çin ve daha birçok ülkede tercih edilen yazılımdır.

DyNed indir


Cevabınız

Preview

Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
...