• Yeni Ticaret Puan─▒ ├ľzelli─či: Ticaret Puan─▒ vermek istedi─činiz ki┼činin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puan─▒" sekmesine t─▒klay─▒p ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullan─▒c─▒y─▒ de─čerlendirebilirsiniz.
  • XTurk ├╝ye gruplar─▒ genel yetkileri g├╝ncellenmi┼čtir. Okumak i├žin t─▒klay─▒n─▒z.

3 ├ľde 6 Ay kullan ­čöą Premium Sanal Sunucular ­čöą Performansl─▒ Web Hosting

Teknosos 

Kurumsal ├ťye
TC Onayl─▒ ├ťye
T├ťCCAR
Kat─▒l─▒m
25 Mar 2020
Al─▒nan Tepkiler
13
Xturk Puan─▒
8
Web sitesi
teknosos.com.tr

Kampanya Kodu: 3-├ľde-6-Kullan

Kullan─▒m Ko┼čullar─▒:

* Yeni ve eski m├╝┼čteriler kullanabilir.
* M├╝┼čteri birden fazla sat─▒n alabilir.
* T├╝m sanal sunucu ve hosting paketlerimizde ge├žerlidir.
* Sepetinize 6 ayl─▒k ├╝r├╝n eklemeniz gerekmektedir.
* Kampanya stoklar ile s─▒n─▒rl─▒d─▒r.
* ├ťr├╝nlere KDV Dahil de─čildir, sipari┼č ekran─▒nda otomatik eklenmektedir.
* Faturan─▒z─▒ ─▒srarla isteyiniz.
* ├ťr├╝n/hizmet alan t├╝m m├╝┼čteriler iade politikas─▒ ve hizmet s├Âzle┼čmemizi kabul etmi┼č say─▒lmaktad─▒r.
* Sanal Sunucu ├╝r├╝nlerinde, rDNS kayd─▒ ├╝cretsizdir.
* Kampanyal─▒ paketlerde geri iade bulunmamaktad─▒r.
* Sunucular─▒m─▒zda toplu mail g├Ânderimi (spam), hack, phishing, wrez, hack, adlt ve T.C yasalarina aykiri hi├ž bir i├žerik bar─▒nd─▒r─▒lamaz.
* Teknik Destek - Yeniden Kurulum i┼člemleri sitemiz ├╝zerinden ticket olarak yap─▒lmaktad─▒r.

M├╝┼čteri Yorumlar─▒

Y─▒l 2020 Hizmetlerden Destekden ├çok Memnunum Sizlere Teknosos Tavsiye Ederim Hizmet Al─▒n O Zaman G├Âr├╝n Muhte┼čem Bir ┼×ey Ben B├╝t├╝n Firmalardan Ald─▒m Hi├ž Biri Bir ┼×eye Yaramaz K├Ât├╝lemiyorum Sadece ├ťr├╝n├╝ K├Ât├╝l├╝yorum Yanl─▒┼č Anlamas─▒nlar Herkes Alabilir Bir Hizmet

#HayatTeknososaS─▒gar
#TeknososBilisim
#Teknosos
Verdi─činiz hizmet i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim belli bir s├╝redir kullan─▒yorum ve gayet g├╝zel hizmet al─▒yorum. Tavsiye ederim destek sistemi devaml─▒ canl─▒ olarak hizmet vermekte. Di─čer ├Âl├╝ firmalardan ├žok daha farkl─▒.
Ben kendim ┼čahsen kullan─▒yorum inan─▒n kullan─▒nca pi┼čman olmazs─▒n─▒z.
Sat─▒n Al─▒nd─▒. Host ihtiyac─▒ olan arkada┼člar g├Âz├╝ kapal─▒ al─▒┼čveri┼č yapabilir olduk├ža iyi
Ge├žen g├╝nlerde "VDS3" Paketini denemek i├žin 3 ayl─▒k sat─▒n ald─▒m. Fiyat/Performans olarak ├žok ba┼čar─▒l─▒. Destek birimi ge├žen g├╝n sorun olu┼čtu─čunda, benden kaynakl─▒ bir sorun olmas─▒na ra─čmen k─▒sa s├╝rede yard─▒mc─▒ oldu ve sorunu ├ž├Âzd├╝. G├Ân├╝l rahatl─▒─č─▒ ile tercih edilebilir.
Ger├žekten g├╝zel hizmet veriyorlar ve zaman sorunu yok bekletme yap─▒lm─▒yor. fiyatlar gayet uygun ve hakk─▒n─▒ veriyorsunuz.
─░lgililer, ├žok memnunum 6 adet al─▒nd─▒
Harika bir emek u─čra┼č ve ilgilenme.. H─▒z─▒n─▒z s├╝per. Te┼čekk├╝rler
Hostingleri ├žok iyi, hostingi ge├žtim Deste─či ├žok iyi yazd─▒─č─▒m an d├Ân├╝┼č al─▒yorum.
Platin Pro Hosting Paketi Ald─▒m hem kaliteli hemde m├╝┼čteri destekleri ├žok h─▒zl─▒ denemek i├žin 1 ayl─▒k alm─▒┼čt─▒m b├Âyle giderse uzataca─č─▒m Te┼čekk├╝rler.
Premium Paket Y├╝kseltme sa─čland─▒. ─░lgi ve alakan─▒z i├žin te┼čekk├╝r ediyorum.
Forumda gezenler bilir sitem tamamen ├ž├Âp olmu┼čtu ┼čirket sahibi Ali bey derslerimden k─▒sarak in┼ča etti─čim b├╝t├╝n emeklerimi kurtararak sitemi geri d├Ând├╝rd├╝ Allah binlerce kez raz─▒ olsun kesinlikle herkesin kullanmas─▒ gereken firma teknosos Ali beye minnettar─▒m. Tavsiye ederim.
kendisinden bir y─▒ll─▒k hosting ald─▒m, ba┼čar─▒l─▒ ve teknik destek harika t┼čk ederim
2 hizmet al─▒nd─▒. muhte┼čem bir destek ekibi var ve hizmetlerine kar┼č─▒l─▒k fiyatlar─▒ di─čer firmalar─▒n hi├žbiriyle kar┼č─▒last─▒r─▒lamaz. hizmet almak i├žin d├╝┼č├╝nmemeniz gereken bir firma.
Kaliteli ├╝st d├╝zey sunucu hizmetleriniz i├žin te┼čekk├╝r eder ba┼čar─▒lar─▒n─▒z─▒n devam─▒n─▒ dilerim
Anl─▒k 240 ki┼čiye kadar hit g├Ârd├╝m bug├╝n. Site cpu hatas─▒ vermedi g├╝zeldi te┼čekk├╝r ederim ├ľneririm ├žal─▒┼čman─▒z─▒ Ali Beyle
Sitemin hosting i┼člerini ba┼čar─▒yla y├Ânetiyorlar. Sa─čolsunlar ba┼čar─▒l─▒ olursak sebebi onlard─▒r. Kusursuz hizmet..
Teknosos ile anla┼čma sa─čland─▒ hosting al─▒nd─▒ kendilerine te┼čekk├╝r─č ederim titiz davran─▒┼člar─▒ndan ve hizmetlerinden dolay─▒.
Hizmetleri gayet iyi ve ticketlera hemen cevapl─▒yorlar . Herkese ├Âneririm ...
2 adet adet s─▒n─▒rs─▒z hizmet paketi al─▒nm─▒┼čd─▒r. ├çok ilgili bir arkada┼č kendisi. Hay─▒rl─▒ sat─▒┼člar
2 G├╝nd├╝r hizmet al─▒yorum firmadan, hi├žbir sorun s─▒k─▒nt─▒ ya┼čamad─▒m, sunucu gayet h─▒zl─▒, yanl─▒z phpmail hizmetleri g├╝venlik sebepleriyle kapal─▒ bunun bilgilendirmesini yapmak isterim. Genel olarak verilen hizmetten gayet memnunum. destek taleplerim an─▒nda yan─▒tlan─▒yor. ─░lgili firma te┼čekk├╝r ederim kendilerine 10 ├╝zerinden 9 verebilirim.
Web siteme Teknosos Bili┼čim Hizmetleri sponsor olmu┼čtur. 5 y─▒l devam etti─čim firmamdan ayr─▒ld─▒m Teknosos ta g├Ârd├╝─č├╝m ola─čan├╝st├╝ hizmet ve performans kar┼č─▒s─▒nda ┼čuan benden mutlusu yok desem yeridir. Yedeklemeden tutun kuruluma, ssl hizmetlerime, sitemin teknik konular─▒na kadar her┼čeyiyle tek tek ilgilenen bir ekip. Forumdaki arkada┼člara g├Ân├╝l rahatl─▒─č─▒yla tavsiye ediyorum. ─░lgilenenler i├žin forum ileti┼čim @Teknosos; Kendilerine bir kez daha ilgi, alakalar─▒ i├žin te┼čekk├╝r ediyorum.

https://cdn.r10.net/img/sig/97735/4014325589.gif
G├╝venilir ve ilgili bir firma kendilerinden kabin hizmetleri al─▒nm─▒┼čt─▒r uzun y─▒llar ├žal─▒┼čmak dile─čiyle.
Bir y─▒ll─▒k Eko Linux paketi sat─▒n al─▒nd─▒.
Sat─▒┼č ├Âncesi ve sonras─▒nda h─▒zl─▒ yan─▒t, teknik bilgilendirme ve ├ž├Âz├╝mleyici tutumunuzdan ├Ât├╝r├╝ te┼čekk├╝rler.
Sunucu, hosting bahane hizmet ┼čahane a+++ kalite
├çok memnun kald─▒k tebrikler, tekrar ├žal─▒┼čaca─č─▒z.
kabin hizmeti al─▒nd─▒ hizmetten dolay─▒ kendilerine te┼čekk├╝r ederim vermi┼č olduklar─▒ hizmet ├žok iyi
Hosting sa─čland─▒ sorunsuz hizmet ilgili sat─▒c─▒
1 Adet VDS al─▒nd─▒ m├╝kemmel destek ekipleri ve sistemleri var art─▒k merkezim olduklar─▒n─▒ s├Âyleyebilirim.
1 adet vds ald─▒m. otomasyon sistem ├žok g├╝zel olmu┼č,destek hatt─▒na ayr─▒ te┼čekk├╝r ederim.
gayet h─▒zl─▒ ve ilgililer. te┼čekk├╝rler
Teknosos firmas─▒yla 2 aydan uzun bir s├╝redir ├žal─▒┼č─▒yorum. Kendileri her konuda m├╝kemmel yard─▒m sa─člad─▒lar. Her zaman an─▒nda destek hizmeti ├žok m├╝thi┼č. Ger├žekten uzun s├╝redir bir ├žok hosting firmas─▒ ile ├žal─▒┼čma sa─člad─▒m. Fakat ger├žekten b├Âyle firmaya rastlamam─▒┼čt─▒m. Allah raz─▒ olsun
Ger├žekten ┼ču ana kadar ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m en m├╝kemmel firmalardan birisi. Bunu bilmiyorum dedim hemen hallederiz dediler hallettiler. Kesinlikle hakk─▒n─▒ veriyorlar.
─░lk izlenim uygun fiyata gayet stabil ├žal─▒┼čan vps, tavsiye ederim
ikinci hostingi ald─▒m y─▒ll─▒k olarak ve ├Âzel ip ald─▒m yard─▒m sever i┼čini severek yapan bir firma tavsiye ederim
ikinci hostingi ald─▒m y─▒ll─▒k olarak ve ├Âzel ip ald─▒m yard─▒m sever i┼čini severek yapan bir firma tavsiye ederim
Nereden buldu─čumu tam hat─▒rlam─▒yorum lakin ilk ba┼člarda ismini ├žok duymad─▒─č─▒m i├žin ├Ân yarg─▒l─▒ yakla┼č─▒p tek bir sitemi ta┼č─▒d─▒m ve bir s├╝re test ettim son zamanlarda ├ž─▒kan cPanel furyas─▒ beni veridyendeyken hosting aramaya itmi┼čti. Neyse kendileri ile ileti┼čime ge├žtim tek site ta┼č─▒y─▒p testlerimi yapt─▒m bu kadar uygun maliyetli bu kadar ├žok donan─▒ml─▒ bir sunucu ┼čuanda istedi─činiz kadar aray─▒n taray─▒n bulamazs─▒n─▒z. Koskoca firmalarda bile 7.3 yok bu firmada var firman─▒n tarihi hakk─▒nda hi├ž bir fikrim yok yeni mi eski mi bilmiyorum ama kesinlikle gelecek vadeden bir firma. Gece g├╝nd├╝z fark etmeksizin her talebimize an─▒nda ├ž├Âz├╝m buldu kendilerine ba┼čar─▒lar─▒n─▒n devam─▒n─▒ diliyorum
VDS Hizmeti sat─▒n al─▒nd─▒ ─░lgili
VDS Hizmeti Al─▒nm─▒┼čt─▒r H─▒zl─▒ | G├╝venilir | A┼č─▒r─▒ Performansl─▒ Suncular | Uygun
Bir adet performansl─▒ linux hosting al─▒nd─▒. ├ľdeme sonras─▒nda ├ž─▒kan otomatik kurulum sorunu ald─▒─č─▒mdan dolay─▒ kendileri ├žok h─▒zl─▒ bir ┼čekilde sorunu ├ž├Âz├╝p desteklerini bir ad─▒m daha ├Ânde g├Âstermi┼člerdir.
tr vds 3 sunucusu kiraladim ├žok memnun kaldim sunucu gayet hizli ve performansli.
Kendileri ├žok ilgili ve bilgi her konuda yardimci oldular sa─čolsunda.
├çok ilgililer ve ├ž├Âz├╝m odakl─▒lar
s├╝rekli ├ža─▒l┼čt─▒─č─▒m firma h─▒zl─▒ g├╝venilir destekleri mevcut fiyat gayet iyi tavsiyemdir.
Hosting paketi ald─▒m. G├╝venilir h─▒zl─▒. ─░lgilerinden ├žok memnunuz. Tavsiyemdir.
cok ilgili cok yardimci oldu kendisinden cok memunum . ├Âm├╝r boyu cal─▒sacag─▒m─▒n garantissini verebilirim
arkada┼č i┼činin ehli belliki k─▒sa s├╝rede her sorunu usanmadan d├╝zeltti kesinlikle tavsiye ederim g├Âz├╝n├╝z kapal─▒ i┼č teslim edebilirsiniz
├žok ilgililer hizmet ├žok iyi
─░lgi ve h─▒zl─▒ ├ž├Âz├╝m i├žin te┼čekk├╝rler...
Kendileri ile 2018in 9.ay─▒ndan beri ├žal─▒┼čyoruz gayet memnunum.Uygun fiyata en ├╝st seviye performans arayanlara tavsiyemdir.
Deste─či ve muhabbeti ile ger├žekten ba┼čar─▒l─▒ bir hosting firmas─▒
Hosting al─▒nd─▒ ++++ h─▒zl─▒ i┼člem
hosting al─▒nd─▒... kendisi ├žok ilgili tesekkur ederim..
G├╝zel ve h─▒zl─▒ hizmet ilgili ekip te┼čekk├╝rler.
Hosting al─▒nd─▒, iyi bir firma, te┼čekk├╝rler.
Kaliteli hizmet ├žok te┼čekk├╝rler
├çok uzun s├╝redir arad─▒─č─▒m xenforo uyumlu hostingi kendilerinde bulup ald─▒m. Performans ve destek konusunda ger├žekten ├žok iyiler.
Hosting al─▒nd─▒ ilgili arkada┼č.
2 adet hizmet al─▒nd─▒. Kaliteli teknik destek, sipari┼č sonras─▒ m├╝┼čteriyi unutMAYAN bir firma. hosting i├žin hepinize tavsiye edebilece─čim bir hizmetleri var.
Destek ve hizmet kalitesi ├žok iyi tavsiye ederim.
Sat─▒┼č ├Âncesi ve sat─▒┼č sonras─▒ destek ba┼čar─▒l─▒ . Her sorun oldu─čunda saatlerce u─čra┼č─▒p sorunlar─▒ ├ž├Âzd├╝ Ba┼čar─▒l─▒ sat─▒c─▒
3 Ayl─▒k hosting hizmeti al─▒nd─▒ gayet kibar ve h─▒zl─▒ bir ┼čekilde teslim edildi.├çok te┼č┼čekk├╝rler tekrardan.

Google ads alan─▒