• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Adsterra Reklam Firması PROBLEMİ!

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhabalar,
Bir süre önce forumda bu tarz bir paylaşım yapılmıştı Adsense alternatifi olarak gösterildi, 1-2 gün kullandım. Site hit çalıyor ayrıca +18 reklam seçeneği seçilmese bile sitede +18 reklamlar çıkartmakta! Banner reklamlar eklendiğinde sitede her hangi bir yere tıkladığında veya bir süre sonra farklı siteye yönlendiriliyor, kısaca hit çalıyolar! Bu konuda titiz olmanızı ve kesinlikle bu siteyi kullanmamanızı öneririm. Bilginiz olması dileğiyle!

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Resmi kanallardan şaşmamak lazım.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Bu reklam firmasını genelde pinterest işiyle uğraşanlar, film izleme siteleri veya spam yapanlar kullanıyor.

Huuk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
20
Xturk Puanı
8
Enterasan bir durum

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Adterrayı yaklaşık 4 aydır kullanırım ve ödemelerde olsun reklamlarda olsun sorun yaşamadım, eğer +18 reklamlar gözükmeye devam ediyorsa destek talebi oluşturarak durumu çözebilirsiniz, Corona nedeniyle bu aralar 2-3 saat gibi süre içerisinde desteğinize dönüş yapılacaktır.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Adterrayı yaklaşık 4 aydır kullanırım ve ödemelerde olsun reklamlarda olsun sorun yaşamadım, eğer +18 reklamlar gözükmeye devam ediyorsa destek talebi oluşturarak durumu çözebilirsiniz, Corona nedeniyle bu aralar 2-3 saat gibi süre içerisinde desteğinize dönüş yapılacaktır.
Bu şekilde bir çözüm oluyorsa sevinirim, ama siteye girince başka siteye yapılan yönlendirme ne anlama geliyor?

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Benim de başıma gelmişti bu durum reklamını kaldırdım, çözüldü :D
Aslında mantıklı ve bıdı bıdı yapmadan çözülecek bir durum, ama yaptıkları eğer kasıtlı ise hoş bir durum değil, siteye tekrar reklamları ekleyip konuda paylaşacağım. Sizlerde kontrol edersiniz, çünkü ben ilk defa bir reklam firmasından kodları alıp siteye girildiğinde başka bir siteye yölendirildiğini görüyorum, x forumda da bunun hakkında çok fazla konu açılmış hayırlara vesile olsun.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Ben bu aralar bir sitemde yandex reklam'ı deniyorum. Fiyatlar çok iyi değil ama bakalım ne olacak. :)

Google ads alanı