• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Anında 100TL Kazanın (Kanıtlı)

Emirkan

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Web sitesi
emirkandamar.com
Selamlar itü'nün çıkardığı kripto paranın arkadaşını davet et kampanyasıyla 100TL(Kura göre değişiyor) kazanmayı anlatıyorum, hemen altta bulunan referans linkimle üye olursanız aynı şekilde bana da kazandırmış oluyorsunuz :) Referanslı urlye gitmek için hemen tıkla

Aşama aşama anlatıyorum özetle tek yapmanız gereken attığım linke girip üye oluyorsunuz mail'den hesaabınızı onaylayın, e-devletten ikametgahı ve kimliğinizin ön fotosunu sisteme yüklemek. Bir kaç saate hesabınız onaylanıyor sonrasında 1tl yüklüyorsunuz ve hesabınıza yüklenen 110tl bakiyeyi çekebiliyorsunuz.

Şu anda 5 exen 100tl ediyor fakat bu parayı çekmek için sisteme para yüklemeniz gerekiyor, sadece 1tl yüklemek yeterli, online ödeme yok içiniz ferah olsun eft ile gönderiyorsunuz. Bu işlemi de tamamlayın ve artık paranızı çekebiliyorsunuz

3a3e424a-2602-4f80-91fb-079774f8c9a8.jpg

Seo 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
13
Xturk Puanı
8
Web sitesi
harbiseo.com
ikematgah ve telefon doğrulama bu işin içinde kimler var merak etmekteyim.

SevdimSeni

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
ailenin bütün üyeleri kabul ediliyor mu kazanç için
mesela anne bana abla bunları üye yapsak bitexen kazanabilir miyiz

Google ads alanı