• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Boombox teması

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Merhaba, WordPress altyapili siteme boombox temasını yüklemek istiyorum. Bu tema hakkında iyi veya kötü olarak belirtebileceğiniz şeyler var mı?

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Çok iyi bir tema ama kolay kolay toparlanmaz bilginiz olsun :D

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Ayrıca boombox teması'nı normal facebook - twitter gibi bir platform olarak düşünebilirsiniz, yani kullanıcılarda paylaşım yapabildiği için tek başına toparlamak aşırı zor olucak

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Biraz vaktinizi alacağı kesin ? ama güzeldir

superman

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
kullandıkça ağırlaşan bir temadır, eklentiler kurarak temayı desteklemek gerekiyor.

WebMaster 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
21
Xturk Puanı
8
Bu tazr siteler çok fazla :D ama amacınıza bağlı. Hali hazırda boombox tema kullanan siteler gibi site yapcaksanız (onedio vs) sunucunuz güçlü olması lazım

Oğuz

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Halihazırda kullanıyorum, yukarıda arkadaşların dikkat çektikleri noktalar kesinlikle doğru özellikle sunucunuz güçlü değilse lütfen uzak durun pişman olursunuz lakin aksi bir durumda iseniz Bimber'a da göz atmanızı öneririm.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Boombox yapımcısının sık sık kulakları kullanıcı tarafıntan çınlatılmakta :D ben tavsiye etmiyorum kimseye ki yeni kurulacak bir siteye asla tavsiye etmiyorum. Woocommerce gibi o temada, ne kadar ürün eklersen o kadar yavaşlıyor woocommerce, aynı şekilde boombox'da öyle, masrafı çok, optimizasyon,sunucu vs. Ve ayrıca o kadar kolay toparlanan bir tema değil boombox. Çok karışık bir tasarıma sahip, örnek vermek gerekirse türk sitelerde var giripte haber vs birşey okuyamıyorum. Anlaşılır ve temiz bir tasarımı yok.

Google ads alanı