• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Buzzy Yaratıcı Dergi Teması

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Merhabalar bu tema https://buzzy.qodeinteractive.com/ hakkında fikirlernizi alabilir miyim? tema hızlı mıdır ve bu temaya üyelerin içerik eklemesi gibi bi eklenti veya kullanıcıya soru sorma gibi eklentiler ekleyebilir miyim? öyle bir durumda ağırlaşır mı?

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Açıkçası tasarım olarak hoşuma gitmedi. Eğer sosyal içerik sitesi oluşturmak istiyorsanız Publisher, Jannah, Bimber veya Boombox temalarına bakamnızı tavsiye ederim..

Publisher'da çok fazla eklenti kullanmanız gerekebilir.
Jannah'ın çok eklentisi bulunmuyor, birçok şeyi içinde barındırıyor.
Bimber ve Boombox temaları da zaten bu iş içindir. Fakat biraz karmaşıktır diye duydum.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhaba, Hız konusu yapacağınız çalışmaların verdiği sonuçtur, çok hantal bir temayı bile canavar yapabilirsiniz,
Ek olarak kadın olarak baktığınızda temayı çekici görebilirsiniz, ama siteyi yapan domain veya hosting değildir, siteyi site yapan temasıdır, dediğiniz gibi sayfa açılış hızları geçiş hızları kullanıcı dostu olursa, hem google sever hemde kullanıcı...

Ayrıca tema gördüğünüz gibi hoş, ama kullanıcıların da sevebileceği bir tema mı? göz yoruyor mu? daraltıyor mu? sıkıyor mu?

Haber / blog veya magazin teması olması çok zor, çünkü resimler çok ön planda. Sanki site Stockphoto veya görsel paylaşım sitesi gibi duruyor daha çok.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Merhaba, Hız konusu yapacağınız çalışmaların verdiği sonuçtur, çok hantal bir temayı bile canavar yapabilirsiniz,
Ek olarak kadın olarak baktığınızda temayı çekici görebilirsiniz, ama siteyi yapan domain veya hosting değildir, siteyi site yapan temasıdır, dediğiniz gibi sayfa açılış hızları geçiş hızları kullanıcı dostu olursa, hem google sever hemde kullanıcı...

Ayrıca tema gördüğünüz gibi hoş, ama kullanıcıların da sevebileceği bir tema mı? göz yoruyor mu? daraltıyor mu? sıkıyor mu?

Haber / blog veya magazin teması olması çok zor, çünkü resimler çok ön planda. Sanki site Stockphoto veya görsel paylaşım sitesi gibi duruyor daha çok.
Bazen cache eklentileri de yetersiz kalır. O yüzden eklentisi az tema kullanmaya çalışın.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Bazen cache eklentileri de yetersiz kalır. O yüzden eklentisi az tema kullanmaya çalışın.
Themeforest'te bir haber teması gördüm, 2-3 eklentisi vardı sadece contact bir kaçta tema eklentisi haber temaları çok iyi yerlere gelmeye başladı son zamanlarda. Wordpress yapmış olduğu 5.4 güncellemesi ile tema satıcılarında artık tema alt yapılarında sağlamlaştırma yapacağı düşüncesindeyim ben

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Themeforest'te bir haber teması gördüm, 2-3 eklentisi vardı sadece contact bir kaçta tema eklentisi haber temaları çok iyi yerlere gelmeye başladı son zamanlarda. Wordpress yapmış olduğu 5.4 güncellemesi ile tema satıcılarında artık tema alt yapılarında sağlamlaştırma yapacağı düşüncesindeyim ben
1 ay içerisinde Themeforest'da yer alan 15 veya 20 tane blog haber teması denedim. Bu temaların yarısından fazlasında 10'dan fazla eklenti vardı. Çünkü bazı modülleri temaya entegre etmek kolay değil. Eklenti ile işin kolayına kaçıyorlar. Bu hep böyle devam edecek.

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Merhabalar bu tema https://buzzy.qodeinteractive.com/ hakkında fikirlernizi alabilir miyim? tema hızlı mıdır ve bu temaya üyelerin içerik eklemesi gibi bi eklenti veya kullanıcıya soru sorma gibi eklentiler ekleyebilir miyim? öyle bir durumda ağırlaşır mı?
Bahsettiğiniz projeye uygun tema bence "Boombox". Buzzy temasınıda beğeniyorum ben incelediğimde yavaşlık hissetmedim. Eklenti olarak standart yapıda.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Biraz basit kalıyor gibi , kullanıcı gözü ile bakınca hoşuma gitmedi açıkcası ?

Google ads alanı