• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

COVID-19: Google'dan güncelleme

BilenAdam 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
20 Mar 2020
Mesajlar
97
Alınan Tepkiler
28
Xturk Puanı
18
Yaş
35
COVID-19'dan kaynaklanan belirsizliklerin hakim olduğu bir ortamda çalışmalarımızı sürdürürken sizi, iş arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı her zaman düşündüğümüzü bilmenizi isteriz.
Geçtiğimiz birkaç hafta ve ay boyunca, çoğunuz iş yaşamınızla artan kişisel sorumluluklarınız arasında denge kurmak zorunda kaldığınız zor günler yaşadınız.

COVID-19, içinde bulunduğumuz ortamı hepimiz için değiştirdi ve bu süreç yeni gelişmelerle devam ediyor. Her işletmenin kendine özgü zorlukları olsa da bu durumdan hepimiz bir şekilde etkileniyoruz. Kimimiz talep ve trafik bakımından yaşanan değişikliklerle, kimimiz evden etkili bir şekilde çalışmanın getirdiği zorluklarla karşılaşıyor.

Çevremizde bütün bunlar yaşanırken, benzeri görülmemiş bu dönemde işletmenize yön vermenize yardımcı olmak için yanınızda olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Kullanıcılarınızla bağlantı kurmanın ve iletişimde kalmanın yollarını aradığınız bu süreçte, işletmenizi destekleme konusundaki sürekli kararlılığımızı tekrar vurgulamak istedik.

COVID-19 salgısını sırasında yardımcı olmaya kararlıyız
Google olarak, insanların güvende olmalarını, bilgi almalarını ve bağlantıda kalmalarını sağlamak için çalışmalarımızı hızlandırmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalar arasında "5 Yapılacak Şey" kampanyasının tanıtılmasını veya uzaktan öğrenim olanaklarının sunulmasını sayabiliriz.

Böyle bir dönem için bir başucu kitabımız yok ve elimizden gelen her şekilde desteğimizi sunarak sizinle birlikte bu zorlukların üstesinden gelmeye kararlıyız. İşte bu geçiş sürecini hem siz hem de işletmeniz için biraz daha kolaylaştırabilecek bazı kaynaklar:

Evden Çalışma" düzenine ayak uydurmak (Making "Work From Home" work for you)
Daha iyi görüntülü aramalar için 6 ipucu (6 tips for better video calls)
Global pazar trendlerine hakim olun (Stay on top of global market trends)
Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz. Bugün ve her zaman yanınızdayız.
Saygılarımızla

Google AdSense Ekibi
 
Google ads alanı