• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Css ve JS küçültüyorum ama hız indexim yükseliyor

Katılım
14 Ağu 2020
Mesajlar
3
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Yaş
25
Merhabalar arkadaşlar, site hızımı daha iyi bir seviyeye taşımak için css ve js dosyalarımı manuel olarak küçültmeye başladım. Pagespeed değerlerimin hepsi 1 sn veya daha altına düştü ama hem mobil hemde masaüstünde hız indexi değerim yükselmeye başladı. Dosyaları küçültmeden önce mobilde 3 sn ye olan hız indexim şimdi 5 sn ye oldu. Aynı durum masaüstü değerlerinde de var. Bunun sebebi nedir ? Ne yapmam gerek ?
 

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
28 Mar 2020
Mesajlar
150
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Konum
Antalya
Merhaba.
Minify işlemi bazı temalarda ve eklentilerde bu gibi soruna neden olabilir. Hız optimizasyonu için doğru eklentiyi seçmek ve başarılı bir şekilde konfigüre etmek gerekir.
Siteniz için Google PageSpeed ve CLS odaklı WordPress hız optimizasyonu hizmeti sunabilirim. Referanslarımı, çalışma detayları ve kurumsal bilgilerimi incelemek için r10 ticaret konumu ziyaret edebilirsiniz.
İyi günler, iyi çalışmalar dilerim.
Saygılarımla.
 
Google ads alanı