• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HABER Cyle Larin bilmecesi

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
17 Mar 2020
Mesajlar
123
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Yaş
34
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.xturk.com
Orlando City'den Atiba Hutchinson'un önerisi ile anılan Cyle Larin beklentileri karşıayamamış ve sezon başında Belçika ligi ekiplerinden Zulte Waregem'e kiralanmıştı. Çıktığı 33 maçta 20 gole katkıda bulunan Kanadalı futbolcu adeta küllerinden doğmuştu. Ancak mali kounlarda sıkıntılarla boğuşan Beşiktaş'ta genç. futbolcunun dönüp dönmeyceği merak konusu. Çünkü Larin'in sözleşmesinin sonuna kadar almasını hak ettiği 2.5 milyon euro mevcut. Danışıklı dövüş yapıldığını düşünen yönetim ise en doğru kararı vermek amacında.

Dünyayı sarsan koronavirüs Beşiktaş'ı da yakından etkiledi. Siyah beyazlılarda sezon başında Zulte Waregem'e kiralanan Cyle Larin için opsiyon kullanılmayacağı öğrenildi. Belçika ekibi ligin ertelenmesinden sonra Kanadalı futbolcuyla yola devam etmeme kararı alırken Larin de Türkiye'ye oynamaya pek sıcak bakmıyor.


YÖNETİMDE ŞÜPHE UYANDIRDI

Beşiktaş ile 2 yıl daha sözleşmesi ve 2.5 milyon Euro alacağı bulunan Larin, yönetimden sadece 1.2 milyon Euro talep etti. Larin'in Beşiktaş'a dönmek yerine parasının yarısında vazgeçmek istemesiyse yönetimde şüphe uyandırdı. Siyah-beyazlılar, Kanadalı forvetin Zulte Waregem ile danışıklı dövüş içine girmiş olabileceğini düşünerek "İki sezonda Beşiktaş'tan 2.5 milyon Euro alacakken yarısından vazgeçiyorsun. Yoksa gerçek hak edişin bu mu? Bu şartlarda yıllık 1 milyon 250 bin Euro'yu nereden kazanacaksın? Gitmek istiyorsan bonservis bedelini getir" diyerek rest çekti.
 

Cihan 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
26 Mar 2020
Mesajlar
97
Alınan Tepkiler
23
Xturk Puanı
8
Maç keyfimiz de kalmadi. Şu corona yüzünden
 
Google ads alanı