• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Diş Sağlığı Konusunda Her Zaman Lider

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
16
Her zaman yapmış olduğu başarılı diş tedavileri ile adından daha fazla söz ettiren Konya diş hekimi her konuda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Genel olarak her yaş grubu için çok önemli olan ve her zaman sağlıklı dişlerin olması için tüm yöntemler uygulanmaktadır. Ancak dişler çok hassas oldukları için her zaman düzenli olarak yapılan bakımlar istenilen sonuçları vermez. Bu neden ile daha sağlıklı ve güzel gülüşler için diş hekimi Konya her zaman yardım alabilirsiniz. Ortodonti tedavileri konusunda uzman olan hastanemiz ile ihtiyacınız olduğunda iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Her konuda yardım almanızın mümkün olduğu hastanemizde başta implant diş tedavileri ve diğer tüm diş tedavileri işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Kaliteli ve Güvenilir Diş Tedavi Yöntemleri
Diş sağlığı sektöründe uzun yıllar çalışmalar yapan hastanemizden istediğiniz zaman diş randevu sisteminden faydalanabilirsiniz. Dişler insan hayatında en önemli olan organların başında geldiği gibi çok detaylı bir tedavi istemektedir. Profesyonel hekimlerimiz tarafından implant diş tedavileri hastanemizde itina ile yapılırken implant fiyatları çok daha uygun olmaktadır. Konya özel diş hekimi olan ve her türlü diş tedavilerinde birinci sınıf kalite ile en son sistem teknoloji hizmet veren hastanemizden her konuda yardım alabilirsiniz. Zirkonuyum kaplama fiyatları gibi diğer tedavi yöntemlerine göre fiyatlar daha farklı olmaktadır.

Google ads alanı