• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HABER Dünyaca ünlü kulüpte koronavirüs şoku! Tam 8 futbolcuya teşhis konuldu

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
17 Mar 2020
Mesajlar
123
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Yaş
34
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.xturk.com
Dünyayı etkisi altına alan corona virüsü spor camiasından da birçok isme bulaşmış durumda. Birçok lig ve spor organizasyonun ertelemesine neden olan corona virüsü bu kez İngiltere'nin köklü kulüplerinden West Ham United'da ortaya çıktı.
İngiltere Premier Ligi ekiplerinden West Ham United'da sekiz oyuncuda koronavirüs belirtisi ortaya çıktı.OYUNCU KARANTİNADA
Fransız ulusal günlük spor gazetesi L'Equip'in haberine göre; Sekiz, West Ham oyuncusunda koronavirüs belirtileri ortaya çıktığı ve karantinaya alındıkları belirtildi. İngiliz ekibinin başkan yardımcısı Karren Brady, oyuncuların sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

"SAĞLIK DURUMLARI İYİ"

Açıklamalarına devam eden Brady, "Hafif semptomlar gösteriyorlar ve sağlık durumları iyi. Kendilerini evde izole ediyorlar ve aileleriyle beraberler." ifadelerini kullandı.

Öte yandan başkan yardımcısı Brady koronavirüs belirtisi gösteren oyuncuların ismini açıklamadı.

West Ham teknik direktörü David Moyes ise, tamamen iyileşen meslektaşı Mikel Arteta ile temasa geçtikten sonra kendini izole etmişti.

.
 

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
25 Mar 2020
Mesajlar
377
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Yaş
21
Giderek yayılıyor ya inşallah yakın zamanda aşısı bulunur
 

Mstfgunel

mstfgunel
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
20 Mar 2020
Mesajlar
38
Alınan Tepkiler
7
Xturk Puanı
8
Yaş
38
Konum
istanbul
Web sitesi
mustafagunel.com
korona virüsü bir biyolojik silahtır doğal olarak silah amacına ulaşana kadar hedefler yok olana kadar durmaz durdurulamaz hedefte olan kişi belli ama yazamam
 
Google ads alanı