• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Film sitesi hakkında yorum ve görüşlere ihtiyacım var

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Merhabalar,

Epey bir zamandır açtığım, zaman zaman izlediğim yeşilçam filmlerini eklediğim bir sitem (souruj.com) var. Şükür, eklediğim hemen her film, Google'da sonuna izle kelimesini ekleyerek ilk sayfada, çoğu da ilk 3 sırada çıkmaktadır. Ekstra yaptığım birşey yok. Çok önemli kelimeler olmadığından dolayı çıkıyordur muhtemelen konumuz bu değil. Günde 300-400 ziyaretçisi olan bu site ile alakalı;
  1. Neler yapabilirim?
  2. Eksiklikler nelerdir?
  3. Açılma hızı nasıldır?
  4. Mobilde sorun yaşıyor musunuz?
gibi konuları rica edersem kontrol edebilir misiniz? Ayrıca hiç reklam yok, bu ziyaretçi kitlesi ile reklam olsa da pek birşey ifade etmez zaten ama ilerleyen zamanlarda -olur da - tekil ziyaretçi sayısında artış olursa hangi reklam firmalarını tavsiye edersiniz.

Site adresi: https://www.souruj.com

Not: Videoların tamamı Youtube üzerinden, iframe özelliği ile alınmıştır.

Teşekkürler.

selahattincom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.selahattin.com
Film Sitesi açan biri olarak söyleyeyim. ( 15 günde film izle kelimesinde ilk 3 arasına gerdi. ) Yeni Güncel filmleri bulup eklemeniz gerekiyor. Video platformlarında ve sosyal medya hesaplarında fragmanlarını paylaşmalısınız. Oralardan web sitenize ziyaretçi çekmelisiniz. Mümkünse Google Adwords reklamı da vermelisiniz ilk etapta. Daha önce yayılanmış izlenmiş filmlerle markalaşmanız ve ya tercih edilmeniz imkansız. Sektör çok kazançlı olsa da Telif Hakkı ( Haksız kazanç olduğunu düşündükten sonra web sitemi tamamen kapattım. ) içeriyor. Zor bir sektör.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Film Sitesi açan biri olarak söyleyeyim. ( 15 günde film izle kelimesinde ilk 3 arasına gerdi. ) Yeni Güncel filmleri bulup eklemeniz gerekiyor. Video platformlarında ve sosyal medya hesaplarında fragmanlarını paylaşmalısınız. Oralardan web sitenize ziyaretçi çekmelisiniz. Mümkünse Google Adwords reklamı da vermelisiniz ilk etapta. Daha önce yayılanmış izlenmiş filmlerle markalaşmanız ve ya tercih edilmeniz imkansız. Sektör çok kazançlı olsa da Telif Hakkı ( Haksız kazanç olduğunu düşündükten sonra web sitemi tamamen kapattım. ) içeriyor. Zor bir sektör.
Ben de bu yüzden dolayı normal film sitesi açmıyorum. Maksadım izlediğim filmleri bir arada toplamak ve elbette telif hakkı sorunu olmadan ilerleyen zamanlarda siteden gelir elde etmek. Yayınladığım filmlerin tümü Youtube'da olduğundan ve iframe ile yayınlanmasına izin verildiğinden dolayı bir problem yoktur.

Fakat dediğiniz doğru, markalaşma çok zor olacaktır. Yorumun için de teşekkürler :)

Google ads alanı