• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Forumdaki etkileşim gittikçe azalıyor gibi..

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Bilemiyorum fakat zannedersem forumdaki etkileşim gittikçe azalıyor. Elbetteki ilk açıldığı günlerdeki heyecan gittikçe azalacaktır fakat normal şartlarda online üye sayısının zamanla artması gerekmez mi?

Şahsi kanaatimce forumda insanları tutacak, yeni üyeleri çekecek içerikler paylaşmak gerekiyor.

Konulara çözümler getirmek bir yere kadar okeydir fakat yazılım yapıp satılmalı veya ücretsiz temalar, scriptler vs.. paylaşılmalıdır.

Bu konuda kimseyi suçlamak veya eleştirmek değildir maksadım. Sadece son birkaç gündür gördüklerimi yazıyorum. Yani forumu daha aktif hale nasıl getirebiliriz?

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Katılıyorum

Gökay Yıldırım 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
9
Xturk Puanı
3
Bence bir konu açılıp, insanların sitelerinin SEO analizleri yapılabilir. Bir çok site sahibi, sitesine her ne kadar hakim olsa da gözünden kaçırdığı noktalar bulunuyor. Ya da ister istemez, sitesine artık yabancı gözüyle bakamıyor. Bu gibi durumların önüne geçmek adına, sitesini inceletmek isteyen kişilerin gönüllü SEO uzmanları tarafından, çok derinlemesine olmayan, ancak nelere dikkat etmesi gerektiği, başlıklar ile SEO önerileri ve analizleri yapılabilir. Böylece bir çok kişi bu analizden yararlanmak adına, etkileşimi arttıracaktır.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Forumun en aktif 3. kişisiyim . Foruma katılma amacım sosyal medya hesapları alıp satmak, web sitem ile ilgili sorunları çözümlemekti. Daha çok ilk konu daha bi planda. Aktiflik olmadığı için hesap satışı yapamıyorum. Forum tam olarak yerine oturunca reklam verilecek sanırım. Reklamlarla üye kasılması gerekiyor.

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Hergün düzenli olarak girer takip ederim.Zaman zaman paylaşımda yapıyorum.
Burayı biz sevdik ama bir hevesdi geldi geçti olmasın lütfen sayın yöneticiler :)

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Forumun kendiliğinden büyütülmesi hedeflendi sanırım, yada ben öyle düşünüyorum bilmiyorum, tarafsız bir yorum yapmak gerekirse, 2-3 hafta önceki hali kalmadı gibi forumun, google sıralama odaklı değilde artık sosyal medya reklamları yapılmaya başlanmalı veya yapılıyor ben denk gelemiyorum bilmiyorum. Ama forumun devamlılığı sanki artık eskisi gibi değil, ilk açıldığı gün efsane bir hit vardı forumun üye sayısına bakılarak.

U

umution

Doğrulanmamış Üye
Planlarımız yapıldı fakat şu an da forumun kendi kendisine büyümesini bekliyoruz. Yoksa elimizde çok büyük bir reklam bütçesi var. Aktifliğin azaldığının farkındayız sadece zamanı değil. İyi forumlar :)

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Planlarımız yapıldı fakat şu an da forumun kendi kendisine büyümesini bekliyoruz. Yoksa elimizde çok büyük bir reklam bütçesi var. Aktifliğin azaldığının farkındayız sadece zamanı değil. İyi forumlar :)
Bizim gördüklerimizi siz çokdan görüp farketmişsinizdir çözüm mutlaka hazırdır fakat biz burada olmaktan mutluyuz ve burası için emek harcamak ve hak ettiği yerlere gelmesine katkıda bulunmak istiyoruz.
Forumda vip, muhammet , empat, buzzmedia, jodd , totrakanli ve yine 2, 3 arkadaş sürekli olarak aktif olarak emek vermeye çalışıyorlar benim gözlemlediğim inşallah zamanla herşey daha güzel olur.
Saygılar

superman

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
R10 gibi olmayacağı tabiki belli fakat seçkin talanöz beyfendi neyapıp eder bu forumu adam eder gibi bir duygu var içimde.

Google ads alanı