• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Türkiye Lokasyon - Full Otomasyon VDS Sanal Sunucu - Anında Kurulum E5-2695V2 İşlemci

Teknosos 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
13
Xturk Puanı
8
Web sitesi
teknosos.com.tr

TeknoVM Hakkında
TeknoVM'in amacı siz değerli müşterilerimizin bizler yardımı olmadan 7/24 istediğiniz işletim sistemini ve gerekli yazılımları kurabilmeniz için en büyük kolaylıktır. Takıldığınız her noktada tarafımıza destek talebi oluşturabilmektesiniz.

TeknoVM'nin Bazı Özellikleri
+ İşletim sistemi kurabilme, 7-24 format ve anlık tüm hizmetlerin takibini yapabilmektesiniz. Toplam format atma hakkınız 5 adet şeklinde belirlenmiştir. Zaruri durumlarda tabi ki de yardımcı olmaktayız.

+ Web Konsoldan Yönetim
Sunucunuzda oluşabilecek ve konsol erişimi gerektiren herhangi bir sorunda TeknoVM üzerinden Web Konsol ile sunucunuza bağlanabilirsiniz. Unutmayın, artık TeknoVM sayesinde sunucunuzu yönetmek için kimseye ihtiyacınız yok!

+ Monitör Takibi
TeknoVM üzerinden sunucu RAM, CPU ve hat kullanım durumlarınızı görüntüleyebilir ve olası bir sorunda önceden haberdar olabilirsiniz.

+ Disk Genişletme
Artık diskinizin genişletilmesi için destek talebi göndermenize gerek yok! Sunucunuzu, TeknoVM üzerinden tek tıkla paketinizin desteklediği diske genişletebilirsiniz. Bunu her kurulum sonrasında yapmanızı öneriyoruz.

+ Log Kayıtları
Yaptığınız tüm işlemlerin kayıtlarını TeknoVM üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

+ Kapatma, Açma ve Yeniden Başlatma
TeknoVM üzerinden sunucunuzu açıp, kapatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz.

Panel Görüntüsü

Kurulabilen İşletim Sistemleri;

+ CentOS 6.10 x64
+ CentOS 7
+ Windows Server 2008 x64
+ Windows Server 2012
+ Windows Server 2016
+ Windows 7
+ Windows 7
+ Ubuntu 16.04 x64
+ Debian 8.5 x64

Sıkça Sorulan Sorular

İp Adres:

Tüm İp Adreslerimiz A-C Class

VDS Sunucuların Teslimat Süresi Nedir?

10 dakika içinde otomasyona bağlı kurulum.

VDS Sanal Sunucu'nun Avantajları Nelerdir?

Paylaşımlı hosting sunucularında değiştirilemeyecek fonkisyonlar vardır.Bu nedenle özel projelerinizde sanal sunucunuzu istediğiniz şekilde optimize edebilir ve dilediğiniz ayarları yapabilirsiniz.Projenizi sunucuya göre değil, sunucunuzu projenize göre düzenleyebilirsiniz.

VDS Sunucular'da Ne Kadar Site Yayını Yapılabilir?

Bu miktar tamamen sizin sitelerinizin hitlerine ve kaynak tüketimlerine bağlı bir miktardır.İster tek bir siteniz olsun, ister onlarca siteniz olsun, iyi optimize edilmiş siteler ile farklı paketler üzerinde günlük ortalama 5K ile 15K hitleri bulunan sitelerinizin yayınlarını yapabilirsiniz.Siteleriniz sunucuya ne kadar az yük verir ise sizin performans oranınız o seviyede artacaktır.

RDNS kaydı yapılıyormu ?

Evet Yapılmaktadır.

BİLDİRİMLER

*Sunucu yönetimi müşteriye aittir, sunucu kaynaklı sorunlarda 7/24 destek bulunmaktadır.
*Müşterilerin sorunlarını destek talebi ile atması zorunludur.
*Up/Down olarak kullanmak kesinlikle yasaktır.
*Hizmet alacak müşterilerin KDV almasanız gibi cümleler ile bize ulaşmaması önemle rica olunur.
* ***** ya da 3.parti kötü amaçlı yazılımların kullanılması, spam mail çıkışı gibi unsurlar tespit edilir ise iade olmadan hizmetiniz sonlandırılmaktadır.
*Türkiye yasalarına uymayan hiçbir içerik barındırılamaz.
* Ürünlere KDV Dahil değildir, sipariş ekranında otomatik eklenmektedir.
* Faturanızı ısrarla isteyiniz.
* Ürün/hizmet alan tüm müşteriler iade politikası ve hizmet sözleşmemizi kabul etmiş sayılmaktadır.

Son düzenleme:

Helloroot 

Kurumsal Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
77
Xturk Puanı
28
fiyatlar müthişmiş. Bir tane almayı düşünüyorum

ulasatakann

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Selamlar,

konunuz hayırlı olsun.

Mert 

Havagi
Yönetici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
49
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mertakbas.com.tr
Hosgeldiniz, TR Sunucu fiyatları özelliklerine göre iyi. Hayırlı işler. Kupon kodunu göremedim konuda :devilish:

Teknosos 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
13
Xturk Puanı
8
Web sitesi
teknosos.com.tr
Hosgeldiniz, TR Sunucu fiyatları özelliklerine göre iyi. Hayırlı işler. Kupon kodunu göremedim konuda :devilish:
Merhabalar

Hoş bulduk Mert Bey. Aylık yıllık seçimlerine göre sepete indirim yansımaktadır.

Google ads alanı