• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Genç Host Pişmanlıktır

Katılım
17 Eki 2022
Mesajlar
2
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Yaş
26
Tarih 25/03/2022 yılında Genç hosting'den 90 TL'ye hosting ve domain almıştım. Daha sonra firma sık sık bakıma girdikleri için ve attığım mesajlara geç cevapları yüzünden 06 Temmuz 2022 Tarihinde sikayetvar.com da bir şikayet yazıp gönderdim. Ardından firma 14 Temmuz 2022 yalan söylediğimi iddia ederek beni yalancı durumuna düşürdüler. Bende ardından siteme giremediğime dair vido çekip attım ve bu durum yüzünden siteden umudu kestim. Taki 4 Ağustos 2022 Tarihine kadar. Çünkü o tarihte nedense aklıma geldi ve siteye giriş yaptığım zaman bir baktım ki web siteme erişip böyle bir index koymuşlar. Tabi ben bunu bir çok forum sitede paylaşınca firma da şikayetimi ve forumlarda ki konuları kapatmamı söylediler. Bende yok filan deyin ce Genç Host firması hesabımı ve web sitemi kapattılar.

Not: Bu Onay 1 2 Ay Önceden oldu ancak yaşamış olduğum bu durumu sizler 1TIK.net forum üzerinden paylaşmak istedim. Çünkü olurda biri GENÇ HOST üzerinden web sitesi açmak ister veya iş yapmak ister. Sakın yapmasınlar çünkü GENÇ HOST pişmanlıktır.

+ GENÇ HOST dan hiç bir şekilde domain, hosting veya her hangi bir şekilde ticaret yapmayınız. Çünkü çözüm odaklı değiller....

Şikayet var Link: https://www.sikayetvar.com/genc-host/genc-host-surekli-bakim-ve-destek-yok
Kapatılan Web Sitem: https://mbeddal.com/
Firma: https://www.genchost.com/
Firma Sahibi: https://xturk.com/uye/xmercan.2561/

1659570910360.png
 
Google ads alanı