• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Gigc.net.tr - Bilişim Teknolojileri

gigc.net.tr

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
18 Ara 2020
Mesajlar
6
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Yaş
33
Konum
Istanbul
Web sitesi
gigc.net.trBizim hikayemiz
Tunçbilek Bilişim ve İnternet Hizmetleri , Haziran 2013 yılında İstanbul' da kuruldu. Yedi seneyi geçen internet hizmetleri faaliyetlerimiz ile her düzeyden, her platformdan bizi seçen kullanıcılarımızdan sahip olduğumuz tecrübe ile Türkiye'nin hosting ve sunucu sektörüne katkı sağlayan firmamız, veri güvenliği, mobil uygulama hizmetleri, alan adı tescili, web barındırma (web hosting), sunucu barındırma, oyun sunucusu, sunucu kiralama ve sanal sunucu kiralama hizmetleri sağlar.

Gigc.net.tr, 2020 yılı itibarı ile Tuncbilek Bilişim ve İnternet Hizmetleri' nin markasıdır. Yenilikleri ve ürettiği internet teknolojileri ile sektöre yön veren şirketimiz, yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlar.

Gigc.net.tr, web barındırma (web hosting), sunucu barındırma, oyun sunucusu, sunucu kiralama ve sanal sunucu kiralama alanında uygun fiyat politikası ile özgün bir şekilde ürettiği teknolojiler ile işinize değer katarken, 7 gün 24 saat esasına dayalı çalışan operasyonu birimi ile birlikte birebir yedekli alt yapısı ile iş sürekliliğini en üst düzeyde tutar.

Vizyon ve misyonumuz
Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer internet hizmet kuruluşları tarafından örnek alınan internet servis sağlayıcısı olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm kullanıcılarımıza en yüksek kalitede ve uygun fiyat politikasıyla internet hizmeti veren, kullanıcılarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı internet hizmet kurumu olmak ve bunu muhafaza etmekdir.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, uygun fiyat politikası ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle hizmet veren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.

Hizmetlerimiz
  • Web barındırma (web hosting),
  • Sanal sunucu (VDS)
  • Fiziksel sunucu kiralama (Dedicated)
  • Sunucu barındırma (Co-location)


Kurumsal Bilgiler
Muhammed Said Tunçbilek
8670491034 - Fatih V.D.
Balat Mah. Hızır Çavuş Mescidi Sk.
No: 40 A Fatih / İSTANBUL
Tel: 902127062505
[email protected]
WhatsApp

www.gigc.net.tr
 
Son düzenleme:
Google ads alanı