• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Görsel boyutu

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Merhabalar. Sitemde herhangi bir yazı paylaşiyorum ve yazıyı telefondan açtığım zaman görsel ile giflerin boyutunda herhangi bir sorun yaşamıyorum ama yazıyı bilgisayarda açtığımda görselin veya giflerin sayfanın yarısını kaplayacak kadar büyük olduğunu görüyorum. Bunu nasıl ayarlayabilirim. Gif boyutunu ayarlayamiyirum. Resimleri manuel olarak küçültüyorum ama bu sefer birbirleriyle eşit olmuyorlar. Temadan kaynaklı olabilir mi? Veya tema değişikliğinde bu gif ve resim olayı çözülür mü?

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
+ Bu bilgiye ihtiyacım var

volkan 

Tamirci
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
90
Xturk Puanı
18
Web sitesi
www.instagram.com
Konunuza örnek ekran görüntüleri de ekler misiniz? Belki site adresinizi de eklerseniz hızlı yardım olabilir. Sanıyorum ufak bir CSS kodu ile düzeltilebilir.

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Konunuza örnek ekran görüntüleri de ekler misiniz? Belki site adresinizi de eklerseniz hızlı yardım olabilir. Sanıyorum ufak bir CSS kodu ile düzeltilebilir.
bu gibi şekilsiz ve tam ekran

Ekli dosyalar

Google ads alanı