• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Günaydın arkadaşlar, Inline Related Post Eklentisiyle ilgili

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Bu eklentiyi geçenlerde kurduk ve otomatik olarak yazılara, "İlginizi çekebilir" şeklinde linkler eklendi yeşil bir kutucukla. Şimdi, ben kendi verdiğim bir linki de bu eklentiyle yeşil yapamıyor muyum? örnek olarak şu an bir yazı hazırlıyorum ve link vereceğim ancak eklediğim zaman normal şekilde link oluşuyor, bunu bu eklentinin yaptığı gibi yapamaz mıyım?

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Related Posts özelliği guncel ve fonksiyonel olan hemen hemen tum temalarda bulunur. Eğer temanızda bu özellik yoksa, daha guncel ve fonksiyonel bir temaya geçmek de mantıklı bir karar olabilir.

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Related Posts özelliği guncel ve fonksiyonel olan hemen hemen tum temalarda bulunur. Eğer temanızda bu özellik yoksa, daha guncel ve fonksiyonel bir temaya geçmek de mantıklı bir karar olabilir.
Merhaba cevap için teşekkür ederim ancak sorum bu değildi.
Benim sorum, kendi eklediğim linkleri de bu eklentinin otomatik olarak yaptığı gibi nasıl yapabilirimdi...

Google ads alanı