• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Hız Optimizasyonu Paketleri - Uçuşa Geçmeye Hazır mısınız? | Şirketimden Adınıza Fatura Kesiyorum

yigit 

Seviye 1
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
11
Xturk Puanı
3
Merhaba. Adsense reklamları gösterilen sitelerde hiç çalışma yaptınız mı? Yaptıysanız sonuçları paylaşabilir misini?

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Ayın Üyesi
Alınan Tepkiler
41
Xturk Puanı
28
Web sitesi
onurozden.io
Merhaba. Adsense reklamları gösterilen sitelerde hiç çalışma yaptınız mı? Yaptıysanız sonuçları paylaşabilir misini?
Evet, geçen hafta adsense reklamları aktif olarak gösterilen bir blog sitesi için hız optimizasyonu çalışması yaptım. AMP vb. bir yazılım olmadan, Litespeed Cache eklentisiyle, Google Pagespeed verilerine göre mobil için 90+, masaüstü için 95+ puana ulaştım.
Masaüstü (Google Pagespeed)
Mobil (Google Pagespeed)

Not: 10 testin 8'inde sonuç mobil için 90+, masaüstü için 95+ çıkmaktadır. Diğer 2'sinde ise 5-10 puan civarı kayıp gerçekleşiyor sunucunun ilk yanıt süresine (ttfb) bağlı olarak.

donanimplus_result1.png
donanimplus_result2.png

Cihan 

Seviye 3
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
23
Xturk Puanı
8
Jannah teması jızlandırdınız mı daha önce? Zira Jannah js minfy ettiğim an site bozuluyor

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Ayın Üyesi
Alınan Tepkiler
41
Xturk Puanı
28
Web sitesi
onurozden.io
Jannah teması jızlandırdınız mı daha önce? Zira Jannah js minfy ettiğim an site bozuluyor
Jannah temasına sahip müşterim oldu daha önce. Çalışma öncesinde Jannah'ın speed optimization eklentisini ve bunun özelliklerini devre dışı bırakılır. Daha sonra, çalışmada kullanılacak eklenti (Litespeed Cache veya Pagespeed Ninja) yüklenir. Eğer kullandığınız cache eklentisindeki minify özelliğini, Jannah'ın speed optimization eklentisi ve özellikleri ya da farklı bir cache eklentisi aktifken kullanıyorsanız, deneyimlediğiniz bu durum normal. Eğer öyle değilse, cache eklentisini değiştirmeyi deneyebiliriz.

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Ayın Üyesi
Alınan Tepkiler
41
Xturk Puanı
28
Web sitesi
onurozden.io
Konuya Sık Sorulan Sorular bölümü eklendi.

Artık her çalışmamda şirketimden adınıza özele-fatura kesiyorum. Konu düzenlendi.

Google ads alanı