• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

ikinci el televizyon alanlar

Katılım
25 Mar 2021
Mesajlar
549
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
16
Yaş
37
Her zaman hesaplı ve her zaman kaliteli ürün satın almak isteyen tüm kişiler avantajlı hizmet seçeneklerine kolay bir şekilde sahip olabilecekleri bir hizmete sahip olmaktadır.
İkinci el mobilya alanlar almak isteyebilecekleri her türlü ürüne çok kısa bir süre içerisinde sahip olabilme olanağı erişme fırsatına sahiptir. Hem hesaplı hem de kaliteli ürünler kısa süre içerisinde satışa sunulmakta ve burada tüm ürünler güvenli bir şekilde bir araya getirilmektedir. En güvenilir hem de kaliteli ürünler bir araya getirilerek ihtiyaç duyulan uygun fiyat seçenekleri ikinci el ürünlerin satışları oluşturulmaktadır. İkinci el ev eşyası alanlar satın almak istedikleri ürünlere dair her türlü soru işaretinin kolay bir şekilde ortadan kalkmasına olanak sağlayabilme fırsatına sahip olmaktadır. Her zaman tüm bu ürünlere güvenle sahip olmak mümkündür.

Güvenilir Satış Seçenekleri
2. El eşya alanlar birbirinden güvenilir ve kaliteli ürün seçeneklerine kısa bir süre içerisinde sahip olabilmekte ve bu ürünleri uzun vadede tercih ettikleri şekilde kullanabilme ayrıcalığına sahip olabilmektedir. Ürün seçeneklerinden taviz verilmeyecek satışa sunulan tüm ev eşyaları herhangi bir zararı uğramadan satış noktaları tarafından alınmakta ve bu şekilde kişilerin uzun vadede kullanabilmesine olanak sağlayacak şekilde satışa hazır hale gelmektedir. ikinci el mobilya alanlar her zaman kaliteli ürünler ile tercihleri kısa sürede karşılamaktadır.
 
Google ads alanı