• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Instagram Reklam Ödemesini yapamıyorum

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Uzun süredir instagramda reklam veriyorum. Son faturamı ödeyemedim. İki ayrı bankanın, iki ayrı sanal kredi kartımla ödeyemedim. Ödeme alınamadı diyor ama bugüne kadar sorunsuz ödedim. Kartların limit problemi yok. Reklamlar durdu. Bu sorun ile ilgili facebook a nasıl ulaşabilirim. Google gibi telefonla ulaşabileceğim müsteri temsilcisi oluyor mu?

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
maalesef bu konuda müşteri hizmetleri yok. Sorun ne tam olarak ? yetkiniz yok mu diyor

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Bu sorunu birçok kişi yaşıyor. Bir müşterim de aynı sorunu yaşamış, sanal kart oluşturarak hallettik.

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Reklamları business manager üzerinden veriyorsanız hızlo geri dönüş alabilirsiniz.

Hero 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Uzun süredir instagramda reklam veriyorum. Son faturamı ödeyemedim. İki ayrı bankanın, iki ayrı sanal kredi kartımla ödeyemedim. Ödeme alınamadı diyor ama bugüne kadar sorunsuz ödedim. Kartların limit problemi yok. Reklamlar durdu. Bu sorun ile ilgili facebook a nasıl ulaşabilirim. Google gibi telefonla ulaşabileceğim müsteri temsilcisi oluyor mu?
Benim başıma da sürekli geliyordu ben başka bir Facebook hesabı tanımlayıp halletmiştim ama baya oldu

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Şu sıralar kart çalma işleri çok çoğaldığından belli güvenlik aşamalarında bazı kartlar çekim yapmıyor. Facebook ödeme kanallarını 2 farklı ip üzerinden aynı anda yönlendirmeli yaptığından bazı bankalar ödeme problemi yapabiliyor. Bankanız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

Google ads alanı