• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

.io uzantisi

Chadwick 

Web Geliştirici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bugraozkan.com.tr
Merhaba, efsane ve jenerik bir .io alan adi degerli olur mu? Aklimda bu jenerik isimle ilgili saglam da bir proje var.

Chadwick 

Web Geliştirici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bugraozkan.com.tr
lisans.io alan adini kaydettim.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr

Chadwick 

Web Geliştirici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bugraozkan.com.tr
Değersiz bir alan adı olduğunu düşünüyorum. Bu düşüncemdeki sebep ise uzantısının .io olmasıdır. Yine de başarılar dilerim.
Teşekkürler. Düşüncene saygı duyarım fakat .io uzantısı üst düzey bir alan adıdır. Kısaca global anlamda değerli. Ek olarak jenerik bir kelime içermesi bunu daha'da değerli yapıyor. Umarım yapacağım proje ile siteye daha fazla değer katabilirim :)

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Teşekkürler. Düşüncene saygı duyarım fakat .io uzantısı üst düzey bir alan adıdır. Kısaca global anlamda değerli. Ek olarak jenerik bir kelime içermesi bunu daha'da değerli yapıyor. Umarım yapacağım proje ile siteye daha fazla değer katabilirim :)
Biliyorum ancak artık .com ve .net harici diğer uzantılara sahip domainlerin değeri düşüyor. .com ve .net ise değerli bir hale geldi. Umarım başarılı olursun.

Chadwick 

Web Geliştirici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bugraozkan.com.tr
Biliyorum ancak artık .com ve .net harici diğer uzantılara sahip domainlerin değeri düşüyor. .com ve .net ise değerli bir hale geldi. Umarım başarılı olursun.
Amacım zaten satmak değil, projelendirmek. .io uzantısı kullanan çoğu site start-up girişimi olan siteler. Ha projem oldu ki değerlendi (inşallah), çok az bi ihtimal olsa bile satabilirim :D

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Amacım zaten satmak değil, projelendirmek. .io uzantısı kullanan çoğu site start-up girişimi olan siteler. Ha projem oldu ki değerlendi (inşallah), çok az bi ihtimal olsa bile satabilirim :D
Hmm, umarım başarılı bir proje yapabilirsiniz. Unutmayın bu yolda istikrar çok önemlidir.

hozyapici

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
proejelndiği zaman işe yarayabilir. aksi taktirde ülkemizde çok ilgi çeken bir domain uzantısı değil. Ayrıca bu tarz farklı uzantılarda boşta olan domain çok fazla olduğu için satın almak yerine yeni domain almak daha çok tercih edilebiliyor. Eğer yazdığınız gibi bir projede kullanırsanız o zaman doğru bir adım olur. Başarılar

Google ads alanı