• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

İsmim ve Soyismimle prestijli bir mail almak istiyorum

oneps

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Merhabalar,

Burak KAHRIMAN, yanı adım soyadımla ilgili gmail hesabı maalesef alamıyorum dolu. Uzun süredir [email protected] adresini kullanıyorum fakat artık Gmail'e geçmek istiyorum. Yeni alacağım maili uzun süre kullanmak ve her yerde kullanılabilir olmasını istiyorum. Nasıl bir mail alabilirim fikirlerinizi bekliyorum :)

Not: Gmail olmak zorunda değil, fakat kullanışlı ve akılda kalıcı olursa iyi olur.

yigit 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
11
Xturk Puanı
3
burak.kahriman veya burakkahriman97 (doğum yılı) şeklinde deneyebilirsiniz.

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Merhabalar,

Burak KAHRIMAN, yanı adım soyadımla ilgili gmail hesabı maalesef alamıyorum dolu. Uzun süredir [email protected] adresini kullanıyorum fakat artık Gmail'e geçmek istiyorum. Yeni alacağım maili uzun süre kullanmak ve her yerde kullanılabilir olmasını istiyorum. Nasıl bir mail alabilirim fikirlerinizi bekliyorum :)

Not: Gmail olmak zorunda değil, fakat kullanışlı ve akılda kalıcı olursa iyi olur.
Hocam sizinki gene iyi Umut Selman TEKİN birde bunu düşünün :D
BrKhrmn diye alabilirsiniz aslında hem bir kahraman hem BuRaKahraman :D

Google ads alanı