• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HABER İstanbul Havalimanı! 1500 kişi polis eşliğinde Karabük'e gönderildi

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Corona virüs nedeniyle uçuş sahaları kapanan ve uçuşları iptal edilen, günlerdir İstanbul Havalimanın'da bekleyen aralarında Cezayir, Tunus ve Ürdün uyrukluların bulunduğu 1500 yolcu, otobüslerle Karabük'e bir öğrenci yurduna gönderildi.

Salgın nedeniyle uçuş sahaları kapanan ve ülkelerine gidemeyen aralarında Cezayirli, Tunus ve Ürdün uyruklu yolcular günlerdir İstanbul Havalimanın'da bekliyordu.

Ülkeleri tarafından kabul edilmeyen yolcular için yapılan görüşmeler sonucunda Karabük'te bir öğrenci yurdu tahsis edildi.

Bunun üzerine havalimanında bulunan yolcular, güvenlik görevlileri eşliğinde apronda otobüslere bindirildi.

Yolcuların gönderildikleri Karabük'te kendileri için tahsis edilen yurtta misafir edileceği öğrenildi.

5e7c7bd25542821d3c8854e3.jpeg

KAYNAK

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Dünyayı etkiledi resmen

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Karabük merkeze 5-6 km uzaklıkta bir yurt dün görmüştüm haberi zaten.

Havalimanındaki arkadaşım bu vatandaşların çok problem oluşturduğunu söylemişti.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Karabük merkeze 5-6 km uzaklıkta bir yurt dün görmüştüm haberi zaten.

Havalimanındaki arkadaşım bu vatandaşların çok problem oluşturduğunu söylemişti.
Karabükte yaşıyorum terminalede oldukça yakınım, 1500 kişi ile gönderilen polisleri görseniz şaşırırsınız. Daha ileri bakamadım kastamonu yolunda ki bir yurda yerleştirilcekmiş.

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Karabükte yaşıyorum terminalede oldukça yakınım, 1500 kişi ile gönderilen polisleri görseniz şaşırırsınız. Daha ileri bakamadım kastamonu yolunda ki bir yurda yerleştirilcekmiş.
Terminalin yukarısında öğlebeli mahallesi var eşim oralı :) yurdu daha önce görmüştüm zaten direk hatırladım :)

Google ads alanı