• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Keşfedildi - şu anda dizine eklenmiş değil

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Web sitesi
teknoliz.net
Merhaba arkadaşlar. sitemi açalı 1 hafta oldu. google a sitemap da ekledim. yaklaşık 3-4 gündür Keşfedildi - şu anda dizine eklenmiş değil gibi bir terim ile karşılaşıyorum. Google Bot'unun siteye ziyaret saati de dün (27.04.20) 19:00 civarı olarak görünüyor. bunun beklemekten başka bir çözümü var mı?

Ekli dosyalar

BaranGrafik

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.barangrafik.com
Merhaba arkadaşlar. sitemi açalı 1 hafta oldu. google a sitemap da ekledim. yaklaşık 3-4 gündür Keşfedildi - şu anda dizine eklenmiş değil gibi bir terim ile karşılaşıyorum. Google Bot'unun siteye ziyaret saati de dün (27.04.20) 19:00 civarı olarak görünüyor. bunun beklemekten başka bir çözümü var mı?
Sitemap.xml ekledin mi ?

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Google 4-7 gün arasında tarama için tekrar sitenize uğrayacak. Gereksiz yere dizin ekleme talebi gönderip tarama bütçenizi bitirmemenizi tavsiye ederim. 2 haftalık bir süreçten sonra kapsama alınan sayfalarınızı tekrar kontrol edip ona göre url denetiminden dizine ekleme talebi yapabilirsiniz.

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
her yazida degilde haftada 1 mi yapmak gerek ?
Evet her yeni makale eklediğinizde dizine ekleme talebi göndermeyin. Son cache tarihinizden sonra hangi tarihte googlebot tarama için gelmiş kontrol edin. Genelde 5-7 gün arası kontrol edilir. 10-12 günlük geçmiş ve hala eklenmemişse o link için dizine ekleme talebi göndermenizi tavsiye ederim.

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Web sitesi
teknoliz.net
Google 4-7 gün arasında tarama için tekrar sitenize uğrayacak. Gereksiz yere dizin ekleme talebi gönderip tarama bütçenizi bitirmemenizi tavsiye ederim. 2 haftalık bir süreçten sonra kapsama alınan sayfalarınızı tekrar kontrol edip ona göre url denetiminden dizine ekleme talebi yapabilirsiniz.
5 gün içerisinde index aldı. Bilgi için teşekkürler

Google ads alanı