• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

? Kirala Senin Olsun Sunucu Hizmeti ~ Barındırma Dahil ~ En Uygun Fiyatlar ~ 12/16/18 AY Vade ~ Sizde Taksitle Sunucu Sahibi Olun ?

Katılım
20 Mar 2020
Mesajlar
4
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Yaş
25Merhabalar,

Toplamda 10 adet sunucumuzu en uygun fiyatlar ile "Kirala Senin Olsun" şeklinde satışa açmaya karar vermiş olmakla beraber, İstanbul Tier III+ Global Verimerkeziz lokasyonlu KSO stoğumuz en uygun fiyatlar ile aşağıdaki gibidir. İlerleyen süreçte e5 işlemcili geniş seçenekli stoklarımızda aktif edilecektir. Barındırma için İstanbul lokasyon global Telehouse İstanbul verimerkezinden hizmet vermekteyiz. Neredeyse aylık fiziksel sunucu kiralama fiyatlarına vadeli olarak kiralama yapıp hizmet süresi sonunda sizde sunucu sahibi olabilir,geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

Liste fiyatlarına sunucu barındırma hizmeti ücreti dahildir.

Sunucu barındırma hizmeti ve kabin kiralama hizmetimiz ile ilgili ayrıca bilgi almak isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak fikir sahibi olabilirsiniz.


https://www.r10.net/datacenter/2479...merkezinden-sunucu-barindirma-hizmetleri.htmlKirala Senin Olsun Sunucu Paketleri & Fiyatlar
12/16/18 ay vadeli kirala senin olsun sunucu stoklarında 18 ay olarak satışa açmadığımız modellerin yanında "YOK" ibaresi yer almaktadır.
Disk & ram ekleme çıkarma talepleriniz için özel mesaj gönderip revize ettirip fiyat alabilirsiniz.
KSO hizmeti ile sağlanan barındırma hizmeti özellikleri: 1 Gbit Port / 100 Mbit Hat / Limitsiz Trafik / 1 Adet İp Adresi / İstanbul Tier III+ Lokasyon şeklindedir.Verimerkezimiz tamamen global olan Tier III + Telehouse İstanbul Group markasıdır. İstanbul tarafında BTK, Bank Of China, Ebebek , PayPal gibi büyük kurumlara ev sahipliği yapmaktadır. Gerçekten çok güzel ve kesintisiz bir hizmet alacağınızdan şüpheniz olmasın. 6 farklı yedekli operatör alt yapısı ile Türkiyenin en geniş ve çeşitli internet operatör alt yapısına sahibiz.Yedeğin yedeği şeklinde enerji alt yapısı bulunmaktadır.Altyapımız kesintisiz hizmet odaklı çalışmaktadır. Network cihazlarımız router tarafında cisco, Firewall tarafında Fortigate, Switch tarafında ise Juniper şeklinde ayarlanmıştır.

Yedekli operatör,Yedekli Router şeklinde hizmet verilmektedir.Verimerkezi Hizmetleri sağladığımız konu ile ilgili bilgi almak için : https://www.r10.net/datacenter/2479...merkezinden-sunucu-barindirma-hizmetleri.html bağlantısını ziyaret edebilir bilgi edinebilirsiniz.
Türkiyenin en uygun KSO hizmet sağlayıcılarından biri olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Ne kadar uygun olduğunu sizlere şöyle anlatalım. Listedeki 9 numaralı sunucudaki özelliklerde bir sunucuyu standart aylık kiralamak isteseniz 600 - 700 TL aralığında fiyat çıkacaktır. Ancak sadece ekstra aylık 100-200 TL ödeyerek 12 ay sonunda sizleri cihaz sahibi yapmaktayız. Günümüz dolar kurunda sadece disk fiyatları dahi çok uçuk seviyelerde. Çok avantajlı bir satın alım yapacağınızdan şüpheniz olmasın.

Özel istekleriniz,sipariş, soru ve merak ettikleriniz için [email protected] adresine mail atabilir veya forum içerisinden özel mesaj gönderebilirsiniz.

Bilgilendirmeler


- Sipariş sonrası en geç 1-4 iş günü içerisinde istenilen konfigürasyondaki sunucu Verigom tarafından hazırlanarak müşteriye teslim edilir. Çoğu stoğumuz hazır durumdadır.
- Sunucular için ek ip adresi satın alabilir, var ise kendi ip adreslerinizi anons ettirerek kullanabilirsiniz.
- Kullanılan tüm donanımlar Verigom firmasına aittir,aracılık veya kiralama söz konusu değildir.
- Sunucudaki diskler sıfır olarak takılmış, samsung - kingston - crucial marka diskler kullanılmaktadır.
- KSO hizmeti dahilinde, müşteri sunucu taksitlerine erken bitirir ise, kalan ayların barındırma ücretini ödeyerek sunucuyu hemen teslim alabilir.
- Sunucularımızın tamamı Türkiye/İstanbul konumludur.
- Elektrik fiyatları,elektrik alınan firmadan gelen zam doğrultusunda güncellenebilir.
- Sunucu yönetime müşteriye aittir. ( Yeniden kurulum ve ufak istekler tarafımızca karşılanabilir. )
- Ücretli olarak profesyonel sunucu yönetim, optimizasyon ve destek paketini firmamızdan satın alabilirsiniz.
- T.C Yasalarına aykırı tüm içerikler yasak olmakla beraber,tespiti halinde hizmet iadesiz durdurulur.
- KSO hizmetinde, kullanıcı dışarıdan temin edilen ürünleri sunucuya takamaz.
 
Google ads alanı