• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Kişisel Web Sitesi Kurmak

Katılım
30 Ocak 2022
Mesajlar
4
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Yaş
28
Neden Kişisel Web Sitesi Açmalısınız?

Kişisel yazılım ile birlikte kişisel sitelerinizi çok rahatlıkla kurabilir ve projelerinizi oluşturabilir, yönetebilirsiniz.

Sunum yalnızca yemekte önemli değildir. Her ne iş yapıyorsanız olun; kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, nasıl tanıttığınız, hitap etmek istediğiniz kitleye yönelik bıraktığınız o ilk intiba, işiniz ve kariyeriniz için hayati önem taşır.

Reel iş dünyasında dahi mülakata hak kazanmadan önce özgeçmişiniz geçer not almalı. Tabiri caizse karşınızdakini etkilemeli ve rakiplerinizden sıyrılmalısınız.

Bu sebeple geçmişteki referans işlerinizden bahseden, sunabileceğiniz hizmetleri belirten, iletişim adreslerinizi listeleyen bir portfolyoya ve kişisel web sitesi sahibi olmanız önem taşımaktadır.

Kişisel Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Kişisel web sitesi kurmak oldukça basit ve kolay bir işlemdir. Öncelikle bir yazılıma ihtiyacınız var. Kaliteli bir kişisel site yazılımı Türkiye sektöründe oldukça zor bulunmaktadır. Bizlerin şu an için Türkiye sektöründe bu konuda ki en kaliteli olarak gördüğümüz yazılım ise wiMine Kişisel Site Yazılımı'nı şiddet ile önerebiliriz.

Kişisel script konusunda gerek tasarımsal olarak gerek altyapısal özellikleri olarak gerçekten büyük fark yaratan bir yazılım olduğu aşikardır.

Nasıl bir mahsulü ya da markayı pazarlamanın en tesirli yolu internetten geçiyorsa, işinizi veya şahsi marifetlerinizi ve kendinizi iş dünyasına pazarlamanın en tesirli yolu da şahsi web sitesi açarak dijital haysiyetinizi inşa etmekten geçiyor.

İster freelancer olarak hasılat sağlayın, ister özel sektörde çalışan ya da iş arayan bir beyaz yakalı olun, isterseniz de sanatsal marifetlerinizle hasılat sağlayın, bulunduğunuz sektörde değişik rakiplerinizden veya değişik adaylardan sıyrılıp ön tasarıya çıkmak için;

Kesinlikle bir şahsi web sitesi sahibi olmalısınız!
 
Google ads alanı