• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

[KURUMSAL ÜYELİK SORUNU] Vergi Levhamı Gönderdim Fakat Hala Yanıt Alamadım

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Merhaba.
İki gün önce bu konu altından vergi levhamı gönderdiğimi belirttim ve @Mr.T'ye özel mesaj aracılığıyla gönderdim. Fakat hala kurumsal üye rütbesi uygulanmamış. Herhangi bir yanıt alamadım.

Seo 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
13
Xturk Puanı
8
Web sitesi
harbiseo.com
Bana göre sebepleri var
- Moradam adres değişikliği yapıyor
- Müşterilerin işleriyle de ilgileniyorlar
- Yoğun bir çalışma dönemine girildi
- Forumdan istenen verimin alacağı görüldü, tasarım değişikliği yapılarak forum seviyesi yükseltilecektir.

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Konuyu açalı 1 haftadan uzun süre geçti. Hala sorun çözüme ulaşamadı...

volkan 

Tamirci
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
90
Xturk Puanı
18
Web sitesi
www.instagram.com
Merhaba @Empat , gecikme için üzgünüz. Gün içerisinde başvurunuz incelenecek ve kurumsal üyelik hesabınıza tanımlanacaktır. Daha kaliteli hizmet verebilmek için çeşitli projelerle uğraşıyoruz. Çok yakında hepimiz için güzel haberlerle geleceğiz inşallah :)

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Merhaba @Empat , gecikme için üzgünüz. Gün içerisinde başvurunuz incelenecek ve kurumsal üyelik hesabınıza tanımlanacaktır. Daha kaliteli hizmet verebilmek için çeşitli projelerle uğraşıyoruz. Çok yakında hepimiz için güzel haberlerle geleceğiz inşallah :)
Mesajınızın üzerinden bir gün geçti. Hala başvurum sonuçlanmadı. Dolayısıyla kurumsal üyelik hesabıma tanımlanmamış. Edevlet'ten sorguladığımda şirketimin ve vergi levhamın faaliyetinda bir sorun gözükmüyor. https://www.turkiye.gov.tr/e-vergi-levhasi-sorgulama

Mert 

Havagi
Yönetici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
49
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mertakbas.com.tr
Merhaba, online olmayan yöneticiyi etiketleyerek ben de cevap bekleyenler kervanına katılmak istedim :) @Mr.T

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Merhaba, online olmayan yöneticiyi etiketleyerek ben de cevap bekleyenler kervanına katılmak istedim :) @Mr.T
Online olanları da farketsin ve işlemi uygulasın diye konu açtım, ama hala farkedilmedi. Sanırım yetkililer herkese karşı online değil. Ya da sıra bana gelmedi henüz.

Google ads alanı