• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HABER Linton Maina için Frey ve Zanka paketi

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
17 Mar 2020
Mesajlar
123
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Yaş
34
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.xturk.com
Transfer çalışmaları kapsamında Almanya'ya yönelen Fenerbahçe'de genç bir isim listeye dahil edildi. Hannover 96'da forma giyen sağ kanat oyuncusu Linton Maina gündeme alındı. Genç futbolcu için Zanka ve Frey'den oluşan paket Alman ekibine önerilecek.

Gelecek sezona yönelik transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de 'mali kriz' nedeniyle takas yine önemli bir gündem maddesi olacak. Sarı-lacivertlilerin, Hannover'li Linton Maina için de bu formülü işletmeyi düşündüğü belirtildi. Scout ekibi tarafından olumlu rapor verilen 20 yaşındaki sağ kanat için Alman ekibine Nürnberg'te kiralık oynayan Frey ile Düsseldorf'a gönderilen Zanka'nın önerileceği iddia edildi.


İki rakibi var
Bu sezon Bundesliga 2'de 2 gol+7 asistlik performansıyla göz dolduran Maina için Fenerbahçe'ye iki rakibin daha çıktığı öğrenildi. Bundesliga ekiplerinden M'Gladbach ile Köln'ün de genç oyuncuyu istediği ifade edildi.
 
Google ads alanı