• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Lütfen yardım edebilir misiniz?

hakan 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
18
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.onaykoltukyikama.com
Merhabalar,

Geçen ay buradan ücretsiz tema hediyesi kazanmıştım bu hediyeyi hayırlı bir iş için kullanmak istedim. Kullandığım site bir islami sitedir, bu sitede islami bilgiler ve ücretsiz ve piyasada bulunan kitapların %30 indirimli hali daha doğrusu geliş fiyatına temin edebileceğim bir kitapçıyla anlaştım. Bu sitede hiç bir kar gütmüyorum ve kitapları da en uygun fiyatlarla göndermeyi hedefliyorum.

Ben kodlama işinden pek anlamıyorum, mesleğim halı ve koltuk yıkamadır. Bu virüs mevzusuna evde boş oturmak yerine bazı kaynakları kullanarak islami bilgiler paylaşmayı düşündüm ve söylediğim gibi bir kitapçı ile anlaştım böylesi bir amel yapmak istedim.

Sizlerden istediğim öncelikle şunlardır : Temanın hız ve resim optimizasyonlarını yapamıyorum ve anlamıyorum. Temayı kurana kadarda baya çırpındım :) 2. isteğim örneğin ürünler kısmına yani kitapları eklediğim de 1 resim eklediğim de ekran kayıyor (dosya ekte). Son isteğim de tam anlamıyla anlamadığım için, yardımcı olacak arkadaşlardan gerçekten eksik olan tavsiye edecekleri ne varsa yapmalarını rica ediyorum.

Not: Kimse zorunda değil, ücretsiz olmak zorunda değil. Ücretli yapmak isteyenler için de minimum rakamlar istemelerini rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim..

Son olarak siteden satış veya ileride kazanç sağlama durumu olduğun da emin olabilirsiniz ki kuruşu kuruşuna bir kuruma (Öncelik : İhtiyaç sahibi insanlar, hastalıklarla mücadele eden kurumlar vb.) bağışlanacaktır.

site adresi : www.dindersleri.com

Hepinize teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Google ads alanı