• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET Makale yazarları konuya baksınlar

Nuriozzkan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
yerliotomobil.org
Tanıtım yazısı işiyle uğraşan arkadaşlar şimdi güzel bir teklifle sizlerleyiz.

Sizler kopmaca.co sitesinde belirlediğiniz bir kategoride gireceğiniz her özgün ve en az 300 kelimelik 5 yazı ile bir adet 50 TL değerinde tanıtım yazısı yayımlama hakkına sahip olursunuz.

Yani siteye girdiğiniz 20 yazıda sizin XTURK Forum, Backlink, BiOnluk vs gibi platformlarda tanıtım yazısı satmakta özgür olduğunuz 4 adet tanıtım yazısı hakkınız olur. Yani sizler 20 yazıdan sonra tanıtım yazısı satışı yaparsanız eğer 4 adet 50 TL den 200 TL kazanç sağlamış olursunuz.

Yani bir makale yazarından %30 daha fazla kazanç sağlamış olursunuz. Bunu ise kısa bir hesapla göstereyim. Günde 300 kelime 5 yazımız 1500 kelime yapar ortalama 100 kelimesini 2 tl den yazıldığını varsayıyorum. Bu da 5 yazıda 30 TL eder. Ama Sizler 50 TL kazanmış olacaksınız. Bunu da istediğiniz zaman almaya başlarsınız.

Örnek veriyorum. Hiç tanıtım yayınlanmadan 50 yazı yazdınız. Sizin 10 adet tanıtım yazısı yayımlama hakkınız olacak. Bu haklar ölmeyecek. Siz istediğiniz zaman bu tanıtımı paylaşacaksınız. Yani kazancınız 500 TL olacak

Fiyatı sizler belirlersiniz. Ben şu anda tanıtımı yazımı zaten 50 TL ye satıyorum. Siz daha fazla fiyatlara koyabilirsiniz.

Satış Linkim: https://xturk.com/konu/guncel-sosyal-icerik-sitesinden-tanitim-yazisi.444/

Sizde bu şekilde hem kazanç elde etmiş olursunuz. İsteyen de üzerine site değerlerine göre kar koyabilirsiniz.

Şartlar:

Tanıtım Yazısı Ömürlük sitede kalacak
Yazılar en az 300 kelime ve gündemle alakalı konularda olacak
Kesinlikle özgün yazılacak
Kopya içerikler silinecek
Tespit edilirse tüm haklar sıfırlanacak ve yazarlık iptal edilecek
Hem yazarlık yapılacak hem de para kazancı sağlanmış olacaksınız
Tanıtım yazısı fiyatı alt limiti 50 TL dir.

kopmaca.co Sitemiz değerlendikçe fiyatları ve makale sayılarını günceleyeceğiz. O zaman da tanıtım yazısı altı satış limitini artıracağız. Ki site değerine göre sizlerde tanıtım yazısı fiyatını artırabilirsiniz. Bunu açacağımız WhatsApp grubundan duyuracağız. Herkes oradan haberleşecek.

Hem bizler hem de sizler kazanacaksınız.

Alım Yapılacak kategoriler;

Gündemdeki konular vs haberler
Sağlık Haberleri
Teknoloji haberleri
Genel Bilgiler
Burçlar ve özellikleri
Gezilecek yerler ve mekanlar
Dekorasyon önerileri
İş fikirleri
Tatlı ve yemek tarifleri
Şifalı Bitkiler
Seo ve webmaster

Detaylı bilgi için https://kopmaca.co/editorluk-ile-para-kazan/

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Tanıtım yazısı işiyle uğraşan arkadaşlar şimdi güzel bir teklifle sizlerleyiz.

Sizler kopmaca.co sitesinde belirlediğiniz bir kategoride gireceğiniz her özgün ve en az 300 kelimelik 5 yazı ile bir adet 50 TL değerinde tanıtım yazısı yayımlama hakkına sahip olursunuz.

Yani siteye girdiğiniz 20 yazıda sizin XTURK Forum, Backlink, BiOnluk vs gibi platformlarda tanıtım yazısı satmakta özgür olduğunuz 4 adet tanıtım yazısı hakkınız olur. Yani sizler 20 yazıdan sonra tanıtım yazısı satışı yaparsanız eğer 4 adet 50 TL den 200 TL kazanç sağlamış olursunuz.

Yani bir makale yazarından %30 daha fazla kazanç sağlamış olursunuz. Bunu ise kısa bir hesapla göstereyim. Günde 300 kelime 5 yazımız 1500 kelime yapar ortalama 100 kelimesini 2 tl den yazıldığını varsayıyorum. Bu da 5 yazıda 30 TL eder. Ama Sizler 50 TL kazanmış olacaksınız. Bunu da istediğiniz zaman almaya başlarsınız.

Örnek veriyorum. Hiç tanıtım yayınlanmadan 50 yazı yazdınız. Sizin 10 adet tanıtım yazısı yayımlama hakkınız olacak. Bu haklar ölmeyecek. Siz istediğiniz zaman bu tanıtımı paylaşacaksınız. Yani kazancınız 500 TL olacak

Fiyatı sizler belirlersiniz. Ben şu anda tanıtımı yazımı zaten 50 TL ye satıyorum. Siz daha fazla fiyatlara koyabilirsiniz.

Satış Linkim: https://xturk.com/konu/guncel-sosyal-icerik-sitesinden-tanitim-yazisi.444/

Sizde bu şekilde hem kazanç elde etmiş olursunuz. İsteyen de üzerine site değerlerine göre kar koyabilirsiniz.

Şartlar:

Tanıtım Yazısı Ömürlük sitede kalacak
Yazılar en az 300 kelime ve gündemle alakalı konularda olacak
Kesinlikle özgün yazılacak
Kopya içerikler silinecek
Tespit edilirse tüm haklar sıfırlanacak ve yazarlık iptal edilecek
Hem yazarlık yapılacak hem de para kazancı sağlanmış olacaksınız
Tanıtım yazısı fiyatı alt limiti 50 TL dir.

kopmaca.co Sitemiz değerlendikçe fiyatları ve makale sayılarını günceleyeceğiz. O zaman da tanıtım yazısı altı satış limitini artıracağız. Ki site değerine göre sizlerde tanıtım yazısı fiyatını artırabilirsiniz. Bunu açacağımız WhatsApp grubundan duyuracağız. Herkes oradan haberleşecek.

Hem bizler hem de sizler kazanacaksınız.

Alım Yapılacak kategoriler;

Gündemdeki konular vs haberler
Sağlık Haberleri
Teknoloji haberleri
Genel Bilgiler
Burçlar ve özellikleri
Gezilecek yerler ve mekanlar
Dekorasyon önerileri
İş fikirleri
Tatlı ve yemek tarifleri
Şifalı Bitkiler
Seo ve webmaster

Detaylı bilgi için https://kopmaca.co/editorluk-ile-para-kazan/
Hocam satışınızı baltalamak istemem istemem ama teklif bir tuhaf geldi bana. Yazmayayım dedim ama bir kaç farklı platformda da görünce sormak istedim. Yani tanıtım yazısından kastınız nedir? Tam anlayamıyorum en az üç dört kez okudum.

Hero 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Farklı bi teklif, düşünülebilir.

Nuriozzkan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
yerliotomobil.org
Hocam satışınızı baltalamak istemem istemem ama teklif bir tuhaf geldi bana. Yazmayayım dedim ama bir kaç farklı platformda da görünce sormak istedim. Yani tanıtım yazısından kastınız nedir? Tam anlayamıyorum en az üç dört kez okudum.
Hocam tanıtım yazısı satabilirsiniz. Başka yerlerden tanıtım yazısı alarak sitemde yayımlayabilirsiniz. Yani örneğin XTurk platformunda farklı sitelerle anlaşabilir onların tanıtım yazısını sitemde paylaşabilirsiniz.

Nuriozzkan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
yerliotomobil.org
Farklı bi teklif, düşünülebilir.
Düşünürseniz beklerim hocam şu an 2 kişi onayladı. Teşekkürler.

Amacımız hem editörlerle site değeri yükselterek editörlere de bu platformda fayda sağlayacağız.

Ayrıca kendi projeniz varsa her 5 yazıda bir kendi sitenize veya projenize de link çıkabilirsiniz.

Nuriozzkan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
yerliotomobil.org
ilginç bir yöntem. Beğendim
Teşekkürler

Hem bizim sitemiz değerlenirken hem de editörler bunu tanıtım yazısı satarak kazanca çevirebilirler. Yani herkes eşit oranda kazanç sağlamış olacak.

Nuriozzkan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
yerliotomobil.org
Haklısınız. O konuda değerler arttıkça hocam makale sayısı artıcak ama değerlere göre örneğin alexa sıramız vs 10 k altına inince 6-7 yazıda bir tanıtıma çıkacak ve o zamanda editör tanıtım yazısını alt limit olarak 60 TL den satıcak üzerine de satabilir yani bunlar net rakam değiş şimdilik sistem oturduğu zaman daha net rakamlar editörler ile kararlaştırılacak

Google ads alanı