• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

NOYAN 2 ONLİNE MMORPG TANITIM

Muhammet 

Noyan 2 Yönetim Ekibi
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
20 Mar 2020
Mesajlar
560
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Konum
Karabük
Web sitesi
ch2noyan.com
Noyan 2, büyük bir emeğin ve özverinin bır araya getirilmesi ile ortaya çıkan ve her kesimden oyuncuya hitap eden bir MMORPG'dir.

Ücretsiz indirilen MMORPG online oyunu Cengiz Han 2’de, Türk Irkının da içinde bulunduğu 4 muhteşem tarihe sahip devlet ile tarihi yeniden yaşama imkanı oyunculara tanınıyor. Birbirinden farklı 12 özgün sınıf ile, oyunculara en yüksek Türkçe içerikli ve süreklide Türkçeleştirilmesine devam edilen ücretsiz Online MMORPG deneyimi sunuluyor. Cengiz Han 2 download işlemini bitirdikten sonra, online oyun içerisindeki görevler sırasında zamana yolculuk yaparak Cengiz Han'ın dönemini ziyaret etme olanağı sağlanıyor. Cengiz Han oyunu indirmek için ise bu sayfa üzerindeki bağlantıları kullanabilirsiniz. Sunucular arası savaş, yüzlerce binek ve binek geliştirme sistemi, krallık sistemi, lonca sistemi, evlilik sistemi ve binlerce oyuncular tarafından geliştirilebilir zırh ve silah seçenekleri ile Cengiz Han 2, oyunculara çok özel bir MMORPG deneyimi sunuyor. Cengizhan oyunu artık herkes için oynanılabilir durumda!

Facebook : https://www.facebook.com/Noyan2official
İnstagram : https://www.instagram.com/ch2noyan
Site : https://ch2noyan.com
Forum : https://forum.ch2noyan.com
Discord : https://discord.gg/fxYFvgU
 
Google ads alanı