• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Öğrenci Portalı ile alakalı fikirlerinize ihtiyacım var

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Merhaba arkadaşlar,

Elimde www.ogrenciportali.com, .net alan adları var. Eğitim üzerine olacak olan bu alan adlarını haber sitesi açarak mı değerlendirmek iyi olur -ki dünya kadar haber sitesi var- veya başka neler yapılabilir? Fikirlerinize ihtiyacım var.

Teşekkürler.

Hero 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Merhaba arkadaşlar,

Elimde www.ogrenciportali.com, .net alan adları var. Eğitim üzerine olacak olan bu alan adlarını haber sitesi açarak mı değerlendirmek iyi olur -ki dünya kadar haber sitesi var- veya başka neler yapılabilir? Fikirlerinize ihtiyacım var.

Teşekkürler.
Çok geniş bir alan onlrca şey eklenebilir öğrenci evinde yemek pişirmeden tutunda üniversite sınavına hazırlanmaya kadar bir çok içerik eklenebilir

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Forum tarzı bir site bile kurulabilir

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Öğrenci yaşamını göz önüne getirin. Kendilerini geliştirebilecekleri alanlar ile ilgili bilgiler verebilirsiniz, burslar, yurtdışında öğrenim, geleceğin popüler meslekleri vb. bir çok konuda yardım verebileceğiniz bir site olabilir.Arkadaşımızın dediği gibi alan çok geniş.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Öğrenci yaşamını göz önüne getirin. Kendilerini geliştirebilecekleri alanlar ile ilgili bilgiler verebilirsiniz, burslar, yurtdışında öğrenim, geleceğin popüler meslekleri vb. bir çok konuda yardım verebileceğiniz bir site olabilir.Arkadaşımızın dediği gibi alan çok geniş.
Yani öğrencilik yıllarımı düşünüyorum, eklenebilecek içerikler okey fakat nasıl bir sistem üzerinden yürümek gerekir? Bu konuda sorunum var.

Forum tarzı bir site bile kurulabilir
Forumu notlarımın arasına aldım. Teşekkürler.

Çok geniş bir alan onlrca şey eklenebilir öğrenci evinde yemek pişirmeden tutunda üniversite sınavına hazırlanmaya kadar bir çok içerik eklenebilir
Eyvallah fakat kurulacak sistemler üzerinde sorunlarım var. Wordpress, forum, hazır script, codecanyon yazılımları vs..

RGB 

İndustry Support
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
serbestpiyasa.co