• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Özgün içerik ile Google tarafından ödüllendirilirsiniz

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Herkese Merhaba,

Forumda çok fazla backlink kaynağı ile ilgili mesajlaşma var, tabii ki doğal ve doğru yöntemler ile backlink alırsanız faydası olacaktır. Sırf örnek olsun diye göstermek istedim, web sitesini yayına alalı 10 gün oldu ve beni bir makale de 1. sıraya atmış google. Web sitem için şu anda aldığım 1 tane bile backlink yok, 1 ay kadar daha almayı düşünmüyorum. Özgün ve kaliteli içerik üreterek, sosyal medyadan sinyaller almayı deneyerek kullanıcılara ulaşmaya çalışın. Sitenizi açar açmaz backlink peşinde koşmayın. Doğru bir yaklaşım değil. Nacizane tavsiye.

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Oturmuş bi ivme kazanmış sitelerin backlink almasını anlarım da yeni kurulmuş 1 haftalık site bunu yaptıgı zaman mantıklı gelmiyor zaten emeğinize sağlık hocam başarılar dilerim

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.xturk.com
Newsli bir site için 1 saat uğraşıp yazdığın haberi elin oğlu iki cümle ile geçerse o zaman görürüm ödülü.

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Newsli bir site için 1 saat uğraşıp yazdığın haberi elin oğlu iki cümle ile geçerse o zaman görürüm ödülü.
Güncel haber içeriği üreten sitelerde maalesef bu durum olabiliyor. Siz özgün içerik üretmeye devam edin, uzun vadede başarı yine sizde olacaktır. Kopyalama yöntemiyle ayakta kalabilen 1 tane başarılı web sitesi gösteremezsiniz.

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.xturk.com
Güncel haber içeriği üreten sitelerde maalesef bu durum olabiliyor. Siz özgün içerik üretmeye devam edin, uzun vadede başarı yine sizde olacaktır. Kopyalama yöntemiyle ayakta kalabilen 1 tane başarılı web sitesi gösteremezsiniz.
Valla bu kadar toz pembe olmayı çok isterdim.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
1 ay önce 2 yıllık hedef yaptım. Tekelleşen teknoloji sitelerinin yanına nasıl yaklaşılır diye. Bu planda backlink yoktu olmayacakda bakalım söylediklerin doğru olacak mı?

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net