• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

RAİNTÜRK Herkese ARTIK 200 TL + 300 TL dağıtıyor

Katılım
29 Tem 2021
Mesajlar
9
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Yaş
27
Türkiye’de faaliyet gösteren bir kripto para işlem platformu olan Rain’in şirket merkezi İstanbul’dadır. Rain’in aynı zamanda Orta Doğu’da faaliyet gösteren, şirket merkezi Bahreyn Krallığı’nın Manama şehrinde olan ve Bahreyn Merkez Bankası (CBB) tarafından lisanslı olan bir grup şirketi de bulunmaktadır.

Kimlik gönderme, KYC onayı ve hesabınıza para gönderme işlemleri tamamen sizin sorumluluğunuz ve kararınızdadır. Hiçbir açıklamam, mesajım yatırım tavsiyesi değildir. Oluşabilecek olumsuzluklardan tarafım sorumlu tutulamaz. Sıkıntı yaşadığınız konularda yardımcı olmaya çalışıyorum. Karar vermeden önce lütfen konudaki tüm mesajları okuyun.

300 TL'lik kampanyanın şartları:

* Referans linki aracılığıyla yeni hesap oluşturan kullanıcılarımız, linkin kullanıldığı tarihten itibaren 90 gün içerisinde kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayabilirler.

* Arkadaşın, kayıt işlemini takip eden 180 gün içerisinde 1500 TRY değerinde alış ya da satış işlemi yaptığında sen ve arkadaşın kişi başına 300 TRY değerinde BTC bonusu kazanacaksınız.

* Referans Programı yalnızca Türkiye’de ikamet eden ve Rain Türkiye Kullanıcı Sözleşmesi’ nde belirtilen şartları karşılayan arkadaşlarınız için geçerlidir.

Kayıt için link: https://www.rainturk.com/?ref=GECPFZT

1500 TL'lik hacimle ilgili düşüncelerim: Yüksek miktarda yatırım yapıp 2 yada 3 çevrimden sonra direk 300tl btc olarak ekleniyor otomatik. Yani 100 tl yatırıp 15 kere al-sat yerine 780 790 tl yatırım 2 kere yapmak daha hızlı ve komisyon olarakda daha az kesiyor.

Üyelik oluşturduk . Kyc onayı yaptık.
Daha sonra kyc onayı süreci hızlı olması için kayıtlı mail adresinden mail atıyoruz.
Daha sonra hesap onaylandıktan 24 saat içerisinde 200tl btc hesabınıza tanımlanacaktır.
O tanımlanan kadar elimizdeki miktarı yatıralım ör: 780 tl (baska bir kripto para borsasından yatıralım paribu,btctürk oradan XRP ile raintürke aktaralım)
Yatırdıktan sonra 2 kere al sat yapalım hesaptan çıkış yapıp girdikten sonra 300tl btc hesabınıza tanımlacaktır.
Yatırdığınızı ve 300tl hediyedi baska kripto para borsasına aktarıp çekim yapalım. 24 saat içerisinde de 200tl btc eklenecektir onuda aynı şekilde çekebilim.

Süreç tamamen bundan ibarettir.


200 TL için kayıt olmanız yeterlidir ancak 300 TL için refli link üzerinden kayıt olmanız gerekiyor.

Screenshot_4 (1).jpgScreenshot_2 (1).jpgScreenshot_4.jpg
 
Google ads alanı