• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Reklam verirken sayfanın yöneticisi olmadığın için iznin yok uyarısı

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
instagram sayfamda sponsorlu reklam girmek istiyorum facebook sayfası kurup bağlıyorum ama tanıtım oluşturmak istediğim de sayfanın yöneticisi olmadığım için iznimin olmadığı yazıyor. ama sayfanın yöneticisi olmadan zaten nasıl bağlayabilirim ki hesabımı ? çözüm yolu bulabilecek arkadaş var mı? Ek olarak vpn denedim olmadı. Bağladığım face hesabını silip yeni sayfa kurdum yine olmadı

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Facebook ve uygulamalarında reklam vermek için reklam merkezi gibi düşünebilirsiniz. Facebook piksel facebook, instagram.. webmaster aracları gibi

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
Uygulama mı yani bu ? Daha önce reklam verdiğim bir hesap bu. Bi kere face ile bağlantıyı koparınca olmadı bir daha

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
tekrar baglamanızı onerırım :D ınstagrama girerken facebook from ınstagram gıbı bısı yazıyor değilmi :D

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
Tekrar bağlayamıyorum hocam işte sıkıntı orda. Bağlanmış gibi görünüyor reklam vermeye gelince facebook sayfasının yöneticisi değilsin uyarısı geliyor

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Facebook sayfanızı facebook business manager'a bağlamanız gerekli önce. Daha sonra business manager içinden instagram hesabınızla ilgili reklam çıkabilirsiniz.
Edit: Bu arada bu detaylı reklam optimizasyonu için.

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
Replika ürünler diye business menager de sıkıntı olmasın hocam ? Bağlı sayfayı silip imstagram üzerinden sayfa oluşturmayı deniyorum işletme hesabı sınırına ulaştınız uyarısı geliyor şimdi de

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Business manager üzerinden reklam girmeyeli 1 sene oldu neredeyse. Politikaları gözden geçirmek gerek.

Google ads alanı