• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Sabit Temassız Ateş Ölçer (K3)

Emirkan

Seviye 1
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Katılım
4 Nis 2020
Mesajlar
21
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Yaş
19
Web sitesi
emirkandamar.com
Restoran, Kafe, Okul, Hastene, AVM, Fabrika ve İşletmenizin Sağlık ve güvenliği için Otomatik Temassız Ateş Ölçer cihazı.
Alından ve Bilekten ve avuç içinden Ateş ölçer, 1 saniyede Ateş ölçme ve hızlı geçiş özelliği sayesinde kalabalık ve yoğun iş yerlerinde beklemeden geçiş yapma özelliğine sahiptir.
5 volt input giriş özelliği ile Cep telefonu adaptörü ile pil şarj etme özelliği.
Normal ateş ölçümlerinde Yeşil led ışıklı ve sesli uyarı özelliği. Yüksek Ateş ölçümünde Kırmızı led ışıklı ve sesli alarm özelliği.
Ürün elektrik bağlantısı olmadan çalısabilir. Li-Ion şarj edilebilir pil sayesinde çok uzun süre çalışma ozelligine sahiptir.
Cihaz duvara vida ile sabitlenebilir ya da çift taraflı bantla yapıştırılabilir. Cihaz tripod ayak bağlantı çıkışı özelliği sayesinde tripod stand ile kullanılabilir.
Restorant, Kafe, Alışveriş merkezleri, İbadethaneler, Okullar, Fabrikalar ve tüm işyerlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olup, sosyal mesafenin önemli olduğu bu süreçte elle ölçüm yapan cihazların bulaş riski taşıma olasılığını ortadan kaldırmak üzere üretilmiştir.
NOT: Detaylar için bağlantıyı takip edebilirsiniz, toplu alımlarda ekstra indirim gerçekleşir.
K3 INFRARED SabitTemassız Ateş Ölçer Termometre Doğruluk± 0.2 Derece, Tepki süresi0.5 saniye, Anormal sıcaklık alarmı, Sesli ve ışıklı uyarı, Enerji beslemesi USB şarj veya Pil, Otomatik ölçüm mesafesi5-10 cm, Giriş USB DC 5VBekleme süresi1 Haftaya kadar, Ağırlık350 gr, Ölçü: 170*115*140 mm, Sıcaklık ölçüm aralığı: 0-50 Derece, Çalışma sıcaklığı: 15-35 Derece, Uyarı süresi: 5 saniye ses ve kırmızı led ışık

K3 Infrared Sabit Temassız Ateş Ölçer Satın Al


 
Google ads alanı