• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

SanalÖğretim(sanalogretim.com)Sahtekarlığı-Kanıtlarıyla Beraber/Tüketici Hakem Heyetine Başvuracağım

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Eğitim setini geçtim, yazılımınızın sadece Windows uyumlu olması ve sitede yazılımınızın uyumluluğu hakkında bilgi verilmemesi, satın aldıktan sonra yazılımız sistemimle uyumsuz olmasına rağmen setin geri iade edilmemesi... Bunlar apaçık s a h t e k a r l ı k. Hakkımı aramak için Tüketici Hakem Heyeti başta olmak üzere ilgili kurumlara başvuracağım. Büyük rezillik!

Sanal Öğretimden 2 yıl önce 2018 yılında photoshop eğitimi almıştım. Grafik tasarımdan uzaklaşınca eğitimi pek izlemedim ve önemsemedim. Aradan 2 yıl geçti. Birkaç gün önce html 5 eğitimi aldım. Videoları işletim sistemime indirip izlemek istiyorum internetim yetersiz olduğu için. Ancak videolar şifrelenmiş, izlemek için onların oluşturduğu yazılımı kullanmak gerekiyor. Onların oluşturduğu yazılım ise sadece Windows işletim sisteminde çalışıyor. Mac ve Linux'ta çalışmıyor. Ben ise işim gereğince Linux kullanıyorum.

Durumu belirtince görüldü yaptılar ve hala cevap gelmedi. Önemli olan bu değil. Satın alana kadar sitede yazılımla veya izleme yontemleriyle ilgili hiçbir detaylı bilgi bulunmaması.

Tum eğitim setlerinin sayfalarında "Download Edip İzleyebilme" yazılıyor. Ancak sadece Windows'ta bunu yapabileceğiniz yazmıyor. Satın aldıktan sonra ise iş işten geçmiş oluyor.

Html5 eğitim setinde tüm eğitim setlerinde öğretilen ve güncel olan utf-8 karakter kodlaması yerine iso88599 karakter kodlaması kullanılması, yani eğitim setinin güncel olmaması da cabası. Üstelik satın alana kadar ne yazılımın işletim sistemi uyumluluğu ile bilgi verdiler ne de sitelerinde yazıyor. İlgileri eğitimi satın alana kadar.
Yaşadığım deneyime gore tuttuğunu kopartan bir firma. Kesinlikle tavsiye etmem. Bir eğitim seti için müşteriyi mağdur edecek kadar parayı önemseyen, müşteriye değer vermeyen bir firma.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Anlattıkları eğitim videoalarından pek bir şey anlayamamıştım bende. Yararlı olmadı

Google ads alanı