• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

SATILIK 16GB Ramli RX580 Ekran Kartlı Gaming PC + Monitör + Hoparlör

Demir

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Merhabalar, Kasayı 2 3 ay önce almıştım .Parçaların kutusu, faturası ve bir sene daha garantisi devam etmektedir. Tüm parçalarda hiçbir sıkıntı yoktur. Termal macunları yenilenmiştir.
Fiyat : 4000 TL (pazarlık cüzi miktar yapılır. )
XTURK Dışı İletişim WhatsApp : +90 552 228 56 31
İstanbul avrupa yakası elden teslim edilir. İstanbul dışına kargo yapılır, kargo bana aittir

kasa ayrı , monitör ayrı , ses sistemi ayrı satılabilir.
Özellikler:
İşlemci :AMD Ryzen 5 2400G Socket AM4 3.6GHz 6MB Önbellek 65W İşlemci (Ürün Linki)
Anakart : MSI A320M BAZOOKA AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz Anakart (Diğer a320 Anakartlar gibi 2 Adet Ram Slotu olan Anakartlardan değildir. 4 Adet Ram Slotu bulunmaktadır Anakart üzerinde 32 ve 64'e kadar ram yükseltme olanağı mevcuttur.) (Ürün Linki)
Ram : CORSAIR 16GB Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz CL16 SingleRam (2 Adet bulunuyor kasada toplam 8 + 8 GB Toplam 16GB Dual Channel Ram Mevcut) (Ürün Linki)
Ekran Kartı : Sapphire Radeon RX580 PULSE OC 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı (Ürün Linki)
SSD Disk : Sandisk 120GB Plus SATA 3.0 SSD (Okuma 530MB / Yazma 310MB)(Ürün Linki)
Kasa : Everest Rampage X-Core Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası ( 3 Adet ön tarafında beyaz ledli fan bulunuyor )(Ürün Linki)
Power Supply (PSU) : Gamepower GP-500 APFC 14cm 80+(BRONZ) 500W PSU(Ürün Linki)
Kasa:

Monitör:
5+1 Sesi sistemi: (hoparlör fotoğrafı bana ait değildir aynı sistem , aynı renk olduğu için bunu ekledim ciddi iseniz yarın fotoğraf atarım)

Ekran kartı %100 yükte şu an 70 dereceyi geçmiyor bakımları yapılmıştır.

Son düzenleme:

BilenAdam 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
28
Xturk Puanı
18
Hayırlı olsun bol satışlar

Son düzenleme:

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
Merhabalar, Kasayı 2 3 ay önce almıştım .Parçaların kutusu, faturası ve bir sene daha garantisi devam etmektedir. Tüm parçalarda hiçbir sıkıntı yoktur. Termal macunları yenilenmiştir.
Fiyat : 4000 TL (pazarlık cüzi miktar yapılır. )
R10 Dışı İletişim WhatsApp : +90 552 228 56 31
İstanbul avrupa yakası elden teslim edilir. İstanbul dışına kargo yapılır, kargo bana aittir

kasa ayrı , monitör ayrı , ses sistemi ayrı satılabilir.
Özellikler:
Sanırım kopyala yapıştır yaptığınız için fark edemediniz.

r10 dışı iletişim bölümünü xturk dışı iletişim olarak değiştirmeniz gerekir.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Demir

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Burda anlaşılmayan ne var ? R10 un reklamını yapmış sayılıyorsun yaptığın da ayıptır
Hocam anlamamış olamazmıyım? Üstteki arkadaş düzgünce hata yaptığım yeri göstermiş düzelttim. Ne r10un reklamını yapıcam cinsmisin nesin r10un benim reklamıma ihtiyacımı var ?

Son düzenleme:
Google ads alanı