• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

seo analiz google sıralama yarışması - 2022 Başladı!

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Merhaba arkadaşlar. Aramızda SEO bilgisi olan uzman arkadaşlar var. Ben bu konuda ilgimden kaynaklı kendimi geliştirmek için uğraşıyorum. Forumların buna çok yardımı oluyor. Forumların haricinde facebook seo analiz grubundan da faydalanıyorum. Bu grupta geçenlerde bir yarışma başladı. İlk başta cesaret edemesem de bugün katılma kararı aldım. Birince para ödülü olduğunu belirteyim. Yarışmaya katılmak için sadece 3 kural var. Sitenizi iletmek için discord grubuna katılıp oraya bildirmeniz gerekiyor. Kendine güvenen arkadaşları piste beklerim Bu arada yarışma bir anahtar kelime üzerine. O da şu; seo analiz google sıralama yarışması

Rbayoglu

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Web sitesi
google.com
Yeni konu açmak yerine buradan faydalanayım bari;

Herkese Merhabalar; Grupta herkesin malumu olan Seo analiz google sıralama yarışmasına https://iyinet2012seoyarismasi.org/ domain ile katıldım. Sitede yazımda da belirttiğim üzere kazanırsam verilecek olan hosting ve domainleri ihtiyacı olanlara hediye edeceğim. Şimdiden katılım yapmak için direk https://iyinet2012seoyarismasi.org/ bu syfaya yorum bırakabilirsiniz. Gerçek isim soyisimlerinizi bırakmayı unutmayın yarışma sonunda ipi göğüsleyen taraf olursam yorum bırakan kişilere ihtiyacı olan domain ve hostingi hediye edeceğim eğer yorum uapan sayısı fazla olur ise bu durumda yorum sırasına göre çekiliş yaparak hediyeleri vereceğim.

Edit: Yorumlarınızda "Domain ihtiyacım var" şeklinde belirtmeniz ve sayfa ile ilgili eleştiri yapmanız gerekiyor.

Google ads alanı