• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

seo ve komedi :)

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Ben olayı anlamadım. Açıklama şansınız var mı ? ?

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
anahtar kelime mağduru :D yani iyiki onlar yazıyor başka birşey yazsaysı önünü alamazdıınz :D

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com

ENESTALHABRAND 

Kült İçerik Üreticisi
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
28
Xturk Puanı
18
Web sitesi
enestalha.com
Bana da mail olarak sürekli telefon kabı siparişleri geliyor. Ama ben telefon kabıyla ilgili bir şey satmıyorum. Hatta hiçbir şey satmıyorum. Nasıl oluyor anlamış değilim.

Baytronik 

Baytronik Dijital Pazarlama Ajansı
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
233
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.baytronik.com
Olayı ben açıklayayım size toplanın.
Arkadaşın my business hesabı daha önce bu " baklava - lahmacun - kebab ) gibi bir işletmeymiş. Galiba bir harita hizmeti almış, daha sonra bu baklava işletmesi dijital pazarlamaya çevrilmiş. Haliyle hala o kelimelerde çıkıyor. Bunun nedeni de harita işlemleri 3-4 aydır geç değişimler oluyordu (burada isim sektör değişikliğinden bahsetmiyorum (cachelerden bahsediyorum) covid ile de bu süreçler uzadı. Haliyle böyle anahtar kelimelerde çıkmanızın nedeni harita sıfırdan dijital pazarlama olarak açılmadığı için.

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Olayı ben açıklayayım size toplanın.
Arkadaşın my business hesabı daha önce bu " baklava - lahmacun - kebab ) gibi bir işletmeymiş. Galiba bir harita hizmeti almış, daha sonra bu baklava işletmesi dijital pazarlamaya çevrilmiş. Haliyle hala o kelimelerde çıkıyor. Bunun nedeni de harita işlemleri 3-4 aydır geç değişimler oluyordu (burada isim sektör değişikliğinden bahsetmiyorum (cachelerden bahsediyorum) covid ile de bu süreçler uzadı. Haliyle böyle anahtar kelimelerde çıkmanızın nedeni harita sıfırdan dijital pazarlama olarak açılmadığı için.
8. ay oldu :D

Baytronik 

Baytronik Dijital Pazarlama Ajansı
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
233
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.baytronik.com
Bu işletmenin adı ve sektörünü değiştirmediğiniz anlamına gelmez :) demek istediğim yanlış anlaşılmasın lütfen, işletme kayıt edildikten sonra aynı sektörü alakasız bir sektöre çevirince sistem kendine gelmiyor.

Google ads alanı