• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

seoanalizaraclar.com hizmeti hakkında

sametkorul

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
8
Arkadaşlar merhaba seoanalizaraclari.com hizmetini almayı düşünüyorum daha önce kullanan var mı herhangi bir sorun veya sıkıntı yaşayan var mı bilgilendirirsseniz sevinirim
Not:Konu başlığı kurallara aykırı ise silinebilir

uzumnet

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Merhaba daha önce kullandım bazen sorunlar yaşanıyor ama fiyat hizmet kıyaslamasına göre başarılı bir çalışma. Sorun yaşarsanız bildirebiliyorsunuz genelde sorun çözülüyor.

sametkorul

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
8
Merhaba daha önce kullandım bazen sorunlar yaşanıyor ama fiyat hizmet kıyaslamasına göre başarılı bir çalışma. Sorun yaşarsanız bildirebiliyorsunuz genelde sorun çözülüyor.
çok teşekkür ederim

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Aylardır kullanıyorum. Fiyat hizmet oranına göre muhteşem bir performans sunuyor diyebiliriz. Kesinlikle tavsiye ederim.

mustafaozderya 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
29
Xturk Puanı
18
Ben de 4 aydır kullanıyorum. Arada aksaklıklar oluyor ama bu fiyata kullandığın ürünlerin fiyatına bakarsan normal geliyor yaşadığın problemler. Başka birinin verdiği aynı hizmeti 2.5 katın aldım denemek için hem aynı sorunlar oluyor hemde onların hem hizmetleri hemde araçları daha sınırlıydı. Problem dediklerimde ara ara hizmetler kısa kesintilere uğruyor. Ama sürenize fazladan yansıtıyorlar.

Biraz adamların reklamını yapmış gibi göründüm ama inan tanımam etmem. Bahsettiğim diğer servisi kullandıktan sonra bu şekilde yazma hissiyatı oluştu sadece :)

sametkorul

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
8
Ben de 4 aydır kullanıyorum. Arada aksaklıklar oluyor ama bu fiyata kullandığın ürünlerin fiyatına bakarsan normal geliyor yaşadığın problemler. Başka birinin verdiği aynı hizmeti 2.5 katın aldım denemek için hem aynı sorunlar oluyor hemde onların hem hizmetleri hemde araçları daha sınırlıydı. Problem dediklerimde ara ara hizmetler kısa kesintilere uğruyor. Ama sürenize fazladan yansıtıyorlar.

Biraz adamların reklamını yapmış gibi göründüm ama inan tanımam etmem. Bahsettiğim diğer servisi kullandıktan sonra bu şekilde yazma hissiyatı oluştu sadece :)
çok teşekkür ederim:)

Google ads alanı