• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Şikayet konuları ile ilgili

Seriposoft 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
30
Xturk Puanı
18
Web sitesi
halilibrahimaykut.com
Merhabalar öncelikle değerli Yönetici, moderatörler ve arkadaşlar :)
forumda açılmış ya da açılacak şikayet konularına üyeler de yorum yapabilsin. hiç değilse uzlaştırmacı üyeler seçilsin. demokrasi hakim olsun o üyeler karar versin haklıya haksıza. bu üyeler 10 kişi ile sınırlandırılsın ve aralarında bir karara bağlansın konu. Tekel yönetim olmasın ve kararlar tek elden verilmesin.

Mesela bu kararı verecek kişilerin kendi aralarında bir grubuolsun mesela whatsapp grubu. kararı orada birlikte alıp ondan sonra ceza verilsin.

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
Benim de şahsi fikrim, üyeler yorum yapabilsin evet fakat bu yönetim onaylı olsun.
Eğer yorum yapan üye konu içine yapacağı yorumda karşı taraf hakkındaki tezini kanıtlarsa yorum onaylansın.
Yoksa birbirine düşmanca bakan insanlar malesef var. Çok anlamsız ama var.
Bu kötü niyetli kişilerin gerçekten doğru hizmet veren kişileri karalamasına da izin vermememiz lazım.
1 gerçek dışı şikayet bile gerçek hizmet veren firmaların sorgulanmasına sebebiyet verebiliyor.
Bu demek değildir ki haksızlık yapan kişi, şahıs yada firmalar eleştirilmeyecek. Elbette eleştirilecek fakat kanıtlarıyla. Kanıtsız hiçbir mesaj onaylanmamalı. Bu sizin açtığınız konu vasıtasıyla kişisel bir talebim. @Mr.T

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: RGB

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Benim de şahsi fikrim, üyeler yorum yapabilsin evet fakat bu yönetim onaylı olsun.
Eğer yorum yapan üye konu içine yapacağı yorumda karşı taraf hakkındaki tezini kanıtlarsa yorum onaylansın.
Yoksa birbirine düşmanca bakan insanlar malesef var. Çok anlamsız ama var.
Bu kötü niyetli kişilerin gerçekten doğru hizmet veren kişileri karalamasına da izin vermememiz lazım.
1 gerçek dışı şikayet bile gerçek hizmet veren firmaların sorgulanmasına sebebiyet verebiliyor olmasıdır.
Bu demek değildir ki haksızlık yapan kişi, şahıs yada firmalar eleştirilmeyecek. Elbette eleştirilecek fakat kanıtlarıyla. Kanıtsız hiçbir mesaj onaylanmamalı. Bu sizin açtığınız konu vasıtasıyla kişisel bir talebim. @Mr.T
Meselea ben @Serdar SEZEN den şikayetçiyim :D neden hala Dİjital pazarlama kategorisi yok :D

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Doğru bir düşünce . Yinede site yönetiminin son onayı da her zaman olmalı

Google ads alanı