• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Sitemde Olağanüstü Bir Durum Var, Nasıl Düzelteceğim?

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Sitemde cache eklentileri ve cloudflare var. Siteme yazı ekliyorum, bunu görmüyor önbellek temizlemem gerekiyor. Bunlar normal şeyler ama önbellek temizlemez isem çok geç görüyor. Ayrıca 1.yazıyı ekliyorum sorun yok, 2. yazıyı eklerken 2.yazının urlsi ve başlığı kalıyor. Metinin içeriği ilk yazı oluyor. Ben bu sorunu nası çözebilirim, 03:00'den beri uğraşıyorum, ne yapmam gerekiyor?

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Sitemde cache eklentileri ve cloudflare var. Siteme yazı ekliyorum, bunu görmüyor önbellek temizlemem gerekiyor. Bunlar normal şeyler ama önbellek temizlemez isem çok geç görüyor. Ayrıca 1.yazıyı ekliyorum sorun yok, 2. yazıyı eklerken 2.yazının urlsi ve başlığı kalıyor. Metinin içeriği ilk yazı oluyor. Ben bu sorunu nası çözebilirim, 03:00'den beri uğraşıyorum, ne yapmam gerekiyor?
Wordpres mi Opencartın oyle bır sorun yaratması imkansız gibi bir şey

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
@Mr.T yenl wp güncellemesinden olabilir mi?
Hocam, 5.4 sürümünde url çakışması var, farklı bir yazı yayınladım ama çok farklı bir yazıya yönlendiriyor tıkladığımda. Yedek aldıysanız eski sürüme dönmenizi tavsiye ederim, bir üyenin paylaşımı sonrası Jannah ve woodmart temasını denedim, woodmart'da url çakışması sıkıntı var, yani buna url çakışması mı denir bilmiyorum ama yayınlanan yazıya tıkladığımda eski bir yazıya gidiyor.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Hocam, 5.4 sürümünde url çakışması var, farklı bir yazı yayınladım ama çok farklı bir yazıya yönlendiriyor tıkladığımda. Yedek aldıysanız eski sürüme dönmenizi tavsiye ederim, bir üyenin paylaşımı sonrası Jannah ve woodmart temasını denedim, woodmart'da url çakışması sıkıntı var, yani buna url çakışması mı denir bilmiyorum ama yayınlanan yazıya tıkladığımda eski bir yazıya gidiyor.
Aha yemin ederim.gece 3'ten beri bu sorunu yaşıyorum,

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Aha yemin ederim.gece 3'ten beri bu sorunu yaşıyorum,
Site kritik hata verdi kaldırmasaydım link atıp denerdiniz, test olarak yazı yazıp yayınlıyorum önceki deneme yazıyı gösteriyor, çerezde olacağını pek sanmıyorum gece formatı başlattım yeni yeni kuruyorum programları bilgisayara.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Site kritik hata verdi kaldırmasaydım link atıp denerdiniz, test olarak yazı yazıp yayınlıyorum önceki deneme yazıyı gösteriyor, çerezde olacağını pek sanmıyorum gece formatı başlattım yeni yeni kuruyorum programları bilgisayara.
Teknonext.nete bak dün 3.000 kelimeye yakın yazı yazdım, yazı çöp oldu.

Google ads alanı