• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET Sitenizi Önemsiyoruz >> Tek Seferlik veya Aylık KAPSAMLI SEO HİZMETİ | 10'LARCA REFERANS ve E-FATURA

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
SEO Hizmetinden Benim Kazancım Ne Olacak?
Arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışması dijital dünyadaki varlığınızı arttırmak için başvurabileceğiniz ilk hizmetler arasındadır. SEO'nun en önemli avantajı websitenizdeki kullanıcı sayısını artmasıdır diyebiliriz. Sitenizi daha çok kullanıcının ziyaret etmesi sonucunda müşterileriniz de artacaktır. Google aramalarında en üste çıkmak için SEO hizmeti almak isabetli bir seçim olarak nitelendirilir.

Google'da Kısa Sürede İlk Sıraya Çıkmak Mümkün mü?
SEO çalışmamda kısa sürede yukarıya çıkılabilen, ancak Google'ın alan adına ceza vermesi ile sonuçlanan Google'ı aldatıcı, yasal olmayan yöntemleri kullanmıyorum. Aksine Google'ın bizzat önerdiği doğal yöntemleri kullanıyorum. Bu sayede çalışma sonuçlarındaki verimlilik artıyor, siteniz "kısa süreliğine değil", sürekli ilk sıralarda indexlenmeye devam ediyor.

SEO Çalışmanızın Faydalarını Ne Zaman Göreceğim?
Sunacağım hizmet, sitenizi geri sayımı başlayan bir roket haline getirecek. Sitenizi ve iç seo/dış seo unsurlarını başarıyla yönetmeye devam etmeniz halinde çalışmanın faydalarını göreceksiniz.

Tek Seferlik mi? Aylık Periyotta mı?
Tek seferlik çalışmaların faydası, sitenizdeki seo unsurlarını başarıyla yönetmeniz halinde 2-3 ay içerisinde ortaya çıkacaktır. Sitenizdeki iç seo/dış seo unsurlarını sürekli yönetmekte zorluk çekiyorsanız, tek seferlik yerine aylık periyot ile SEO hizmeti teklifi almalısınız. Aylık periyottaki SEO çalışmalarımda "başarılı sonuç (hedef) garantisi" verilmektedir.

HİZMET ÜCRETLERİ

REFERANSLAR (r10)

EMPAT hocama çok teşekkürler,
R10 üzerinde harcadığım en verimli paraydı diyebilirim. Hit olarak etkisini görür müyüm, görmez miyim bilmiyorum ama profesyonel olarak üstüne ne düşüyorsa yaptı, hatta fazlasını da hediye etti.
Tamamen tavsiye ederim.
Onur bey ile ufak bir işle çalışmaya başladık. Yaklaşımı, proje sonu odaklı oluşu, müşteri memnuniyetini ön planda tutması gibi çalışma tarzından ufak başlangıçların ardına birkaç iş daha ekledik. Oldukça memnunum Tavsiye ederim
Advenced paket satın aldım. Söz verdiği gibi hedeflediği değerlere erişti, hatta üzerinde de çıktı. Tüm sorularımızı bıkmadan, usanmadan cevapladı sağolsun sitenizin hız puanlarında düşüş varsa eğer kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler hocam.
güvenilir ve dürüst satıcı tavsiye ederim başarılarınızın devamını dilerim
bir sitem için çalıştık oldukça iyi sonuçlar elde ettim, işini iyi bilen biri öneririm.
İşinin ehli bir arkadaş ilgisi için teşekkürler.
Arkadaşla çalıştık, söz verdiği gibi siteyi teslim etti. İşinin ehli ++
Mobil puanı 20 olan sitemi 85 e kadar yükseltti sunucu optimizasyonu kaynaklı sorunlara da yardımcı oldu yok gösterdi efaturayı dilemediğim halde direkt epostama gönderdi. her şey için teşekkürler dürüst bilgili uzman birisi.
Onur Hocamla güzel bir çalışma oldu web site optimize edildi. google pagespeed yükseltme çalışması yapıldı.başarılı sonuç alındı . işini severek yapan birisi Her zaman çalışmak dilegiyle...
Hız optimizasyon hizmeti satın aldım gayet başarılı ilgili bir arkadaş, çok memnun kaldım. Bir e-ticaret sitesiydi içerisinde 100'e yakın ürün 300'den fazla resim vardı. Tüm optimizasyonları görüntü bozulmadan başarılı bir şekilde yaptı. 1 gün içerisinde teslim etti. Gerçekten çok memnun kaldım, tavsiye ederim.
Enterprise paket hizmeti aldım. Gerçekten sorunsuz bir çalışma oldu. Güvenilir ve hakkını vererek çalışan biri. Çok teşekkür ederim.
Arkadaşla çalışılmıştır. Kesinli dediği gibi google page speed puanlarımı 97 -99 arasına kadar yükselti. Kesinlikle tavsiye ederim.
2 site için çalışma yapıldı. İşinin uzmanı, sorduğunuz soruların tümüne teknik bilgisiyle çok iyi yanıt veriyor. Çok memnun kaldım. Hız probleminiz var ise çözümü burada.
Web sitemizde yapılan optimizasyonlarda gözle görülür hız artışı elde ettik. Teşekkür ederim.
TEK TIKLA İLETİŞİME GEÇİN
Whatsapp: +90 541 527 56 07
R10: Profil sayfama gitmek için tıklayın
Telefon: +90 541 527 56 07
Facebook: Profil sayfama gitmek için tıklayın

KURUMSAL BİLGİLER
Ad Soyad: Mahmut Onur Özden
Marka: Webhouse (patent onay sürecinde)
Vergi Kimlik No (VKN): 6820234590
Vergi Dairesi: DÜDEN
ONAY KODU: 3UP1MKIJJT
Kurumsal bilgiler bölümündeki bilgilerin ve şirketimin güncel durumunu https://ivd.gib.gov.tr adresinden sorgulayabilirsiniz.

Google ads alanı