• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Siteye girdiğimiz içerik kategorisi kisitli ise

Efkan55

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Siteye girdiğimiz içerik kategorisi kisitli ise ne yapmamiz lazim.

Örneğin sitemiz sağlik uzerine bu konuda yazilacak tüm makaleler yazildi nasil bir yol izlememiz gerekecek

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Aranma hacmi düşük olan örneği saç ekiminde kullanılan cihazlar, saç ekimi sonrası dökülme oluyor mu? Gibi makaleler yazılıp ana makaleye link çıkışı verilebilir düşüncesindeyim, az kitle gelir ama öz kitle gelir çünkü bu şekilde makale yazanlar azdır

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Eğitim üzerine olan sitemde de aynı sorun var gibiydi. Herkeste aynı olan konu başlıklarını daha kısa, içeriği daha zengin olarak oluşturmaya çalıştım.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Sektörünüz ile ilgili gündem olan konuları girebilirsiniz veya rakiplerinizin girdiği ve sizde olmayan içerikleri yorumlayarak tekrar yazın.

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Birbirine bağlantılı ek kategoriler ile desteklenebilir. Kilit noktasına geldiğim zaman genelde güncel konular ile ilgili ana konuya bağlantılı fotoğraf ağırlıklı ve madde madde paylaşımlar yapmayı tercih ediyorum.

Google ads alanı