• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

GÜNDEM Son Dakika: Açıklama Geldi ?

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Bu videoyu görmemiştim çok teşekkür ederim paylaştığın için.
Rica ederim. Dikkatli olmak lazım bu tarz kehanetlere karşı. Bir sürü yalan dolan dolaşıyor sosyal medyada.

Xai

Yeni Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Ben isvicrede yasiyorum. burdaki halk ne kadar bilincli bu ülkede nufusu az oldugu icinmidir yoksa sosyal devlet oldugu icinmidir bilemiyorum suan en büyük korku olasi cok fazla insan ölümü ve bir cok sektor sekteye ugramasi evlerinde calisabilecek olanlara evde calisin denildi. son 1 haftadir kimse sokaga cikmiyor burda sokaga cikma yasagida getirilmedi. insanlar bilincli adamlar ihtiyaci kadar alisveris yapiyor. 15 20 kilo patates almiyolar. egitim cok cok onemli saglik sektoru türkiyede cok kötü durumda kara borsa ilac satiliyor. ama allah var türkiyedeki doktorlar cok iyi egitimli bilgili teknik konuda sikintilar var. oda devletin yetersizligi din adami yetistirmek yerine bilim adami yetistirmis olsaydik bundan 80 90 sene onceki gibi dunyaya ilac biz bulup satardik. ama simdi bekliyoruzki gavur panzehir bulsun. ki kulanalim. ne desek ne kadar yazsakta bos dikkatli olun bu virüs sakasi yok.

isvicrede adamlar bazi temel gida ürünlerinde indrim aksiyon yapiyolar sirf insanlar zorlanmasinlar diye adamlardaki kafaya bak. Hatta Coop migros denner gibi ülke genelindeki alisveris marketleri olasi bi sokaga cikma yasaginda online sparisler evlere getirebilmek icin bi calisma yürütüyolar. 8 milyonluk isvicrede insan gücüne önem veriliyor. özellikle en büyük korku ölümlerin cok olmasi sanayiden tipa bankaciliktan tarima bir cok sektörün sekteye ugramasindan korkuyolar. hal böyleyken adamlar 300 milyar frang gibi ciddi bir para ile halkini koruma amacli kulanmaktan bahsediliyor. olasi en kötü durumda isci ve firmalara destek verilecegi en az 3 ay kira fatura gibi giderlerin devlet tarafindan karsilanacagi aciklandi. vb bir cok uygulamadan bahsediliyor.

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Ben isvicrede yasiyorum. burdaki halk ne kadar bilincli bu ülkede nufusu az oldugu icinmidir yoksa sosyal devlet oldugu icinmidir bilemiyorum suan en büyük korku olasi cok fazla insan ölümü ve bir cok sektor sekteye ugramasi evlerinde calisabilecek olanlara evde calisin denildi. son 1 haftadir kimse sokaga cikmiyor burda sokaga cikma yasagida getirilmedi. insanlar bilincli adamlar ihtiyaci kadar alisveris yapiyor. 15 20 kilo patates almiyolar. egitim cok cok onemli saglik sektoru türkiyede cok kötü durumda kara borsa ilac satiliyor. ama allah var türkiyedeki doktorlar cok iyi egitimli bilgili teknik konuda sikintilar var. oda devletin yetersizligi din adami yetistirmek yerine bilim adami yetistirmis olsaydik bundan 80 90 sene onceki gibi dunyaya ilac biz bulup satardik. ama simdi bekliyoruzki gavur panzehir bulsun. ki kulanalim. ne desek ne kadar yazsakta bos dikkatli olun bu virüs sakasi yok.

isvicrede adamlar bazi temel gida ürünlerinde indrim aksiyon yapiyolar sirf insanlar zorlanmasinlar diye adamlardaki kafaya bak. Hatta Coop migros denner gibi ülke genelindeki alisveris marketleri olasi bi sokaga cikma yasaginda online sparisler evlere getirebilmek icin bi calisma yürütüyolar. 8 milyonluk isvicrede insan gücüne önem veriliyor. özellikle en büyük korku ölümlerin cok olmasi sanayiden tipa bankaciliktan tarima bir cok sektörün sekteye ugramasindan korkuyolar. hal böyleyken adamlar 300 milyar frang gibi ciddi bir para ile halkini koruma amacli kulanmaktan bahsediliyor. olasi en kötü durumda isci ve firmalara destek verilecegi en az 3 ay kira fatura gibi giderlerin devlet tarafindan karsilanacagi aciklandi. vb bir cok uygulamadan bahsediliyor.

Hangi yıldan bahsediyorsunuz bilmiyorum ama şuan Türkiye'de kara borsadan satılan ilaç yok. Ayrıca bir çok ülkenin yanı sıra Türkiye tanı kitini erken geliştirip de kullanan hatta bunu satan ve bağışlayan ülke konumunda. Bugün bir haber okudum 10 tane vatandaşını bir avrupa ülkesinden almak için uçak gönderen bir Türkiye var lütfen biraz dikkat şöyle bir zamanda devlete çatmayı bırakın imam hatipler ne alaka böyle bir zamanda siyaset yapma zamanı mı?

yanlışım varsa düzeltin ama olayın ilk başlarında ülkeler Çin'den vatandaşlarını getirmek için bile vatandaşlarından para talep etmişti ki bunlar o yere göğe sığdırılamayan avrupa ülkeleri gerçi çok fazla söz etmeye gerek yok adamlar kendi birliklerindeki ülkelere bile sırt çevirdiler örnek italya.. İtalyaya Rusya ve Çin yardım ediyor hatta şunu da söyliyim italya'ya en fazla korona tanı kiti gönderen ülkelerin arasında Türkiye'de var..

Google ads alanı