• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Sorum Var Makale İçeriği Konusunda

MuhammedAvci

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Merhaba, şuanda bir araç takip firmasına SEO hizmeti vermekteyim facebook grupta da belirtmiştim içeriklerde değişikliğe gideceğim.

Araç Takip Sistemi Nedir ?
Araç Takip Sistemi Başlıca Özellikleri ?
Araç Takip Sistemi Fiyatları ?
Araç Takip Sistemi Avantajları Nelerdir ?
Yerli ve Yabancı Araç Takip Sitemi Karşılaştırması ?
Araç Takip Yazılımı Nedir ?
Araç Takip Cihazı ve Montajı Nasıl Yapılır ?
Araç Takip Sistemleri Ne İçin Kullanılır ?

Şekline Bazı Kelimeler ayarladım bu kelimelerde çalışma yapacağım başlıca olarak fakat şöyle bir durum var her kelime için metin görsel video ile zenginleştirilmiş ayrı sayfalar mı yoksa tek bir sayfa içinde bu başlıkların araç takip sistemi h1 başlığı altında yazılmasımı ? (ana site olacağı için kararsız kaldım paravan kısmında zaten her bir başlık için ayrı yazı yazdırıyorum yazı bolluğu olması için)

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Tabii ki de ayrı sayfalar veya yazılar yazıp birbirine link suyu vermelisiniz. Bu kadar başlığı heba etmeye gerek yok :)

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com

ajansdogu

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
7
Xturk Puanı
8
Haberler de de ayrı ayrı yaptıklarım daha fazla hit alıyordu. Önceleri tek bir haberde alt basliklarda sunardim. Ama sonra ayrı ayrı yapınca çok daha fazla yararını gördüm.bence ayrı yapılması daha uygun gibi.

Google ads alanı