• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Türk Telekom Pişmanlığı

hakan 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
18
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.onaykoltukyikama.com
1 Nisanda başvuru yaptım, 20 nisan da kurulumu yapıldı. Kurulum yapıldığı gün internete bağlanamadım. Müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı oluşturduklarını söylediler. 21 Nisan da internet kullanamadım tekrar aradım arıza kaydınız kapanmış tekrar arıza kaydı oluşturuldu dendi. 22 Nisan yine aradım yine arıza kaydı oluşturulduğu söylenildi.

Hizmetten memnun olmadığımı ve iade etmek istediğimi söyledim ve bana 1000 küsür lira cayma bedeli ödeyeceksiniz demeleri gerçekten çok saçma oldu. İnternet kullanamıyorum, bağlantı problemi yaşıyorum ve herhangi bir çözüm sunulmuyor.

Büyük pişmanlık oldu TÜRK TELEKOM! İsmi Türk olmasına rağmen TÜRK halkını ayakta dolandıran ve cebinde ki paraya göz diken sanal mafya firması olduğunu düşünüyorum!

Kesinlikle TÜRKTELEKOM Almayın TAVSİYE ETMİYORUM! Rezil bir firma!

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Türk telekom şans işi, maalesef kimisine böyle yapıp kimisinede gün içerisinde bile ekip çıkartabiliyolar, 2 kere ciddi problem yaşandı apartmanın ana cihazı hattı kesildi gün içerisinde ekip göndermişler bi baktık bütün ışıklar yeşil yanıyor. Korona ile ilgisi var mı diyecem bağlamaya gelmişler. Garip gerçekten ben türk telekom kullanıyorum hiç problem yaşamadık şimdiye kadar.

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Hocam 20 nisanda aktif olduysa ve sözleşmeniz yeni oldugundan 14 gün içinde cayma hakkınız var nasıl 1000 tl cezadan bagsedıorlar

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
İlçeden ile başvuru için gittim. 1 yıl kadar sonra başvurumun durumunu sorduğumda başvuru yapılmadığını söylediler. Daha ne diyeyim ki

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Telefon ile mi başvuru yaptınız yoksa bir bayiden mi? yani bir kağıda imza attınız mı yoksa sadece telefonda mı görüşüp onay verdiniz?

Eğer bir sözleşme imzaladıysanız korkarım cayma bedelini ödemeden çıkamazsınız sizin konunuzdan sonra biraz nette araştırma yaptım bu konudan muzdarip baya bir kişi var.

Allah sabır versin.

hakan 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
18
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.onaykoltukyikama.com
Yani diger tum saglayicilara baktigim da hepsinde sikayet vardi kiyasen turktelekom koklu oldugundan tercihim bu yonde oldu ama kesinlikle pisman oldum. Gercekten rezil hizmet rezil urun rezil temsilciler tamamen rezalet. Yaziklar olsun diyorum baska birsey diyemiyorum..

Bu ve bu gibi sistemlere goz yuman devletin diger kanallarina da yaziklar olsun.. Caddede simit satanlara zabita gonderen devlet koskoca firma olan turktelekom vb firmalara hic bir yaptirim uygulamiyor ki o kadar magduriyet varken.!

Google ads alanı