• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Türkiye'nin En iyi Oyun Apk Sitesi

Celil

Yeni Kayıt
Yeni Üye
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
5
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Yaş
21
Hızlı ve güvenilir apk oyun indirme siteleri arasında yer alan izomania.com sizlerin en güncel oyun sitesi arayışına yeni bir nefes veriyor. Bu alanda çalışmalar yürüten ve en trend oyunları anında sizlere listeleyen site ile kısa sürede farklı oyunların deneyimini yaşamanız mümkün. Aktif ve popüler oyunları elde etmek ve bu alanda çalışma yapmak isteyenler için hazırlanan yeni siteler arasında bulunan ve bu alanda güvenilir altyapısı ile sizlere hitap eden oyunları listeleyen izomania.com oyun sitesi arasında yerini aldı.

APK Nedir ?

APK dosyası, Google'ın mobil işletim sistemi olan Android için oluşturulan bir uygulamadır. Bazı uygulamalar Android cihazlara önceden yüklenmiş olarak gelirken, diğer uygulamalar Google Play'den indirilebilir. Google Play'den indirilen uygulamalar otomatik olarak cihazınıza yüklenirken, diğer kaynaklardan indirilenlerin manuel olarak yüklenmesi gerekir. APK dosyaları bu alanda küçültülmüş dosyalar olarak bilinir ve, bir APK dosyasının içeriğini görmek isterseniz de , dosya uzantısını ".zip" olarak yeniden adlandırabilir ve dosyayı açabilir veya dosyayı doğrudan bir Zip uygulamasının açık iletişim kutusundan açabilirsiniz. Android uygulamaları, Android yazılım geliştiricileri için resmi IDE olan Android Studio kullanılarak geliştirilmiştir. Windows, Mac ve Linux için kullanılabilir ve kullanıcıların uygulama geliştirmesine ve bunları Google Play gibi bir dağıtım hizmetine yüklemeye hazırlamasına olanak tanır. Uygulamalar hazır olduğunda, geliştiriciler bunları APK dosyalarına oluşturabilir ve yayınlanmak üzere imzalayabilir . Oyun sitesi arasında yer alan izomania.com ile artık kolay bir şekilde oyun indirmeniz mümkün.
 
Google ads alanı